Porady dla e-commerce na Black Friday – wyjątkowy e-book od GlobKurier.pl

Porady dla e-commerce na Black Friday – wyjątkowy e-book od GlobKurier.pl

GlobKurier.pl opracował wyjątkowy poradnik dla e-commerce na BlackFriday. Można w nim znaleźć porady ekspertów m.in.: Patrycji Saas-Staniszewskiej z Izby Gospodarki Elektronicznej, Marcina Stańczaka z Esa logistika Polska, Marcina Szkopa z imoje.pl, Mateusza Pyci oraz Justyny Trzupek z GlobKurier, Jacka Wajsprycha z Globbox.net oraz Grzegorza Sadłonia Codarius.com.


12 porad dla przedsiębiorców i sklepów e-commerce

W e-booku znajduje się 12 wyselekcjonowanych i najważniejszych porad mówiących o gospodarowaniu czasem, zasobami, a także możliwościami oferowanymi przez marketing podczas przygotowywania się do prawdopodobnie największej sprzedaży e-commerce w dziejach. Zwłaszcza w obliczu kolejnych obostrzeń i zamykania sklepów stacjonarnych, większość sprzedaży przeniesie się do Internetu. Bardzo duża konkurencja na rynku i coraz to większa liczba otwierających się e-sklepów wymaga mądrego i sprytnego zarządzania, niekoniecznie wydawania fortuny.

Z e-booka można dowiedzieć się również, czy pandemia to w takim razie wróg, czy przyjaciel dla sklepów internetowych, ile warty jest w tym momencie rynek e-commerce i dlaczego warto myśleć i działać w oparciu o rozwiązania technologiczne, a także zaufanych dostawców.

E-book można pobrać zupełnie za darmo na stronie: https://blackfriday.globkurier.pl/ebook_na_bfcm


Sprawdzony operator logistyczny

GlobKurier.pl jest profesjonalnym operatorem logistycznym, który może pomóc przy zwiększonym nakładzie przesyłek, nie tylko z okazji Black Friday i zorganizować jak najlepsze wsparcie w wysyłce paczek dla sklepów stacjonarnych i e-commerce. Łatwa integracja, a także mnogość opcji wysyłkowych pozwala na sprawną automatyzację procesów i efektywne zarządzanie logistyką. Warto skorzystać zatem z pomocy brokera, dzięki któremu nie musisz się martwić, że jeden kurier nie sprosta liczbie przesyłek. Można wolumeny swoich paczek dowolnie przenosić pomiędzy szeroką opcję dostawców.

Poleć ten artykuł:

Polecamy