Praktyczne, certyfikowane szkolenie dla branży motoryzacyjnej

Praktyczne, certyfikowane szkolenie dla branży motoryzacyjnej

Potwierdzenie kwalifikacji: Certyfikat Odette/AIAG

Czas trwania: 2 dni / do 15-16 godzin roboczych

Najbliższytermin: 24-25 kwietnia 2024

Miejsce: Wrocław lub inne wybrane miasto (dla szkoleń dedykowanych)

Dostawcy Motoryzacji stoją obecnie przed wyzwaniami wynikającymi z gwałtownego rozwoju produktów OEM-ów i zastosowanej w nich najnowszej technologii. Jednocześnie działalność operacyjna dostawcy wymaga efektywnego zarządzania ryzykiem oraz aktualnych informacji o zakłóceniach operacyjnych i biznesowych OEM i Tier-1. Standard Global MMOG/LE w wersji 6 podpowiada najlepsze modele procesów logistycznych i produkcyjnych dla dostawcy.

Aby wesprzeć przejście na wersję 6 samooceny DSR proponuje certyfikowane szkolenie z rabatem edukacyjnym MMOG/LE  22-23. lutego we Wrocławiu .

Global MMOG/LE to zaawansowany standard samooceny dostawców wymagany przez dominującą liczbę producentów samochodów.

Jest narzędziem rozwijania procesów produkcyjnych i logistycznych firmy zgodnie z bieżącymi potrzebami rynku Automotive dla wszystkich dostawców poziomu Tier-1, Tier-2 oraz poddostawców.

Osoby zainteresowane szczegółami wersji 6 MMOG/LE prosimy o kontakt z Jarosławem Jaśkiewiczem GSM: + 48  538 112 639, email: jaroslaw.jaskiewicz@dsr.com.pl

więcej również: https://www.dsr.com.pl/mmog-szkolenie/

Szczegóły i informacje:

*******************

DSR jest dostawcą rozwiązań IT, zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe, niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych DSR 4FACTORY oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy. Oprogramowanie i usługi z portfolio DSR 4FACTORY, są stale rozwijane i dopasowywane do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, w celu poprawy ich produktywności oraz zwiększenia konkurencyjności. DSR to obecnie jedno z największych centrów kompetencyjnych dla firm produkcyjnych w Polsce (ponad 80. doświadczonych ekspertów: konsultantów, kierowników projektów, analityków i programistów). Kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjnych osiągających w sumie ponad 50 mld złotych przychodu rocznie i posiadających ponad 58 tys. pracowników (www.dsr.com.pl).

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy