Prawo w transporcie drogowym

Prawo w transporcie drogowym

- Program konferencji zawierał najważniejsze i najbardziej aktualne tematy prawne dla firm transportowych – tak podsumowała jedna z uczestniczek spotkanie odbywające się pod hasłem „Prawo w transporcie drogowym” organizowane przez redakcję Truck&Business Polska.

Ponad 100 osób zgromadziło się w gościnnych progach Vienna House Easy Angelo w Katowicach. Co ważne, większość z nich z uwagą uczestniczyła w prelekcjach od samego początku do końca słuchając i dyskutując na tematy ważne dla funkcjonowania ich przedsiębiorstw. Ekspertów wybraliśmy z pieczołowitą starannością, a ich wiedza oraz umiejętność jej przekazania mieliśmy okazję poznać już wcześniej. Nic dziwnego, że uczestnicy chwalili poziom merytoryczny.

Poniżej tematyka, która była poruszana podczas konferencja „Prawo w transporcie drogowym”. Bylibyśmy nieuczciwi względem osób, które poświęciły swój czas i spotkało się z nami w Katowicach, gdybyśmy opisali każdą z nich szczegółowo. Ale wkrótce dodamy więcej informacji o każdej z nich. Mamy nadzieję, że niezdecydowane osoby zachęcą one do udziału w naszych kolejnych eventach – już w październiku i listopadzie bieżącego roku.

Pakiet Mobilności i płaca minimalnej w Europie – co jest pewne a co jest spekulacją – Mariusz Hendzel, kancelaria transportowa ITD-PIP.

Zaproszenie na testy Audi A7 i do obejrzenia nowego Audi A6.

Nocleg w kabinie – w Polsce, UE i Europie Wschodniej. Radosław Pluciński, Kancelaria Prawna Radosław Pluciński&Partnerzy.

Ile możesz zyskać na integracji telematyki i rozwiązań wspierających rozliczanie czasu pracy kierowców. Sergiusz Prachowski OCRK.

Zaproszenie przewoźników do współpraca z XPO Logistics.

Wynajem ciągnika zastępczego z OC sprawcy. Przemysław Bona, Profika Broker.

Racje mają… koszty i zyski – ugodowe rozwiązanie czy rozprawa. Małgorzata Kosela-Rębowska, Kancelaria Chałas i Wspólnicy.

Przyszłość transportu drogowego. Przewaga dzięki analizie danych. Tomasz Czarnecki w imieniu przedstawicieli firmy Cargonexx.

Uwaga – nowy taryfikator. Niezbędne informacje dla przewoźnika! Mariusz Hendzel, kancelaria transportowa ITD-PIP.

Mandat? Nie przyjmuję! Radosław Pluciński, Kancelaria Prawna Radosław Pluciński&Partnerzy.

Wszystko co trzeba wiedzieć o tym jak zatrudnić cudzoziemca. Ivanna Byczkowska, OCRK.

561 – trzy zagadkowe cyfry, które zmieniły transport. Ważne zapisy Rozporządzenia Wspólnoty Europejskiej. Mariusz Hendzel, kancelaria transportowa ITD-PIP.

Czy to także dotyczy mojej firmy? RODO a przewoźnicy drogowi. Aleksandra Błaszczyńska, Kancelaria Chałas i Wspólnicy.

Optymalizacja kosztów użytkowania aut osobowych. Tomasz Czarnecki, Truck&Business Polska.

Poleć ten artykuł:

Polecamy