Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2017 – nabór został otwarty!

Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2017 – nabór został otwarty!

Kolejna, trzynasta już edycja wyjątkowego programu Wydawnictwa Eurologistics, ma na celu wyłonienie wyróżniających się produktów i usług wspierających pracę działów logistycznych. Nabór projektów do tegorocznej edycji został otwarty!

Konkurs ma bogatą historię – po raz pierwszy rozegrany został w 2005 roku. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi).

 

Dlaczego warto zgłosić produkt?

  • Udział w konkursie daje niepowtarzalną okazję na uzyskanie rozgłosu i uznania wśród obecnych lub potencjalnych klientów oraz promocję rozwiązania na rynku.
  • Samo zgłoszenie oznacza obecność w gronie nominowanych do wyróżnień, czyli w prestiżowym gronie najlepszych produktów i usług w branży TSL.
  • Każdy produkt pozytywnie zaopiniowany przez Kapitułę będzie miał szansę na szczegółowe zaprezentowanie w czasopismach i serwisach internetowych Wydawnictwa Eurologistics.
  • Laureaci uzyskają prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2017.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Wyniki ogłoszone zostaną 7 grudnia 2017 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2017.

 

Produkty i usługi można zgłaszać do 3 listopada 2017 r. Zachęcamy jednak do przysyłania zgłoszeń już teraz. Aby zgłosić produkt należy pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Organizatora, czyli Wydawnictwa Eurologistics.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony innowacje.eurologistics.pl, na której znają Państwo wszystkie informacje dotyczące konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2017” oraz nagrodzone w poprzednich edycjach produkty.

 

Czekamy na zgłoszenia!

Poleć ten artykuł:

Polecamy