Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018

Już tylko trzy tygodnie pozostały na zgłaszanie do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018 produktów i usług wspierających logistykę. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 listopada. Zapraszamy do udziału!

Czternasta edycja konkursu ma na celu wyłonienie wyróżniających się produktów i usług wspierających pracę działów logistycznych. Konkurs ma bogatą historię – po raz pierwszy rozegrany został w 2005 roku. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). Wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

 

Udział w konkursie daje niepowtarzalną okazję na uzyskanie rozgłosu i uznania wśród obecnych lub potencjalnych klientów oraz promocję rozwiązania na rynku. A samo zgłoszenie oznacza obecność w gronie nominowanych do wyróżnień, czyli w prestiżowym gronie najlepszych produktów i usług w branży TSL.

Laureaci uzyskają prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2018.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Wyniki ogłoszone zostaną 4 grudnia 2018 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2018.

 

Produkty i usługi można zgłaszać do 2 listopada 2018 r. W tym celu należy ze strony konkursu pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Organizatora, czyli Wydawnictwa Eurologistics.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.innowacje.eurologistics.pl, na której znają Państwo wszystkie informacje dotyczące konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2018” oraz nagrodzone w poprzednich edycjach produkty.

 

Czekamy na zgłoszenia!

 

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy