Program pojazdów zastępczych

Program pojazdów zastępczych

Należący do sieci DBK Truck Center CTC udostępnia swoim klientom dostawcze pojazdy zastępcze. Stanowi to uzupełnienie istniejącego programu, w ramach którego klienci Grupy DBK w sytuacjach awaryjnych mogą korzystać z pojazdów zastępczych klasy ciężkiej.

Program pojazdów zastępczych w Grupie DBK to odpowiedź na zwiększającą się dynamikę branży TSL, w której jedną z największych trudności są nieplanowane przestoje samochodów na skutek kolizji czy planowanych czynności serwisowych. Dla właściciela firmy transportowej często oznaczają one poważne konsekwencje wynikające z braku możliwości realizacji zlecenia bądź transport z opóźnieniem. Wpływają przy tym na kondycję finansową firmy oraz jej wizerunek, będąc przy tym istotnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej.

W pierwszym etapie, program realizowany będzie w oddziałach należących do Grupy DBK spółek CTC oraz Remo-Car – w Rudzie Śląskiej, Krakowie, Lublinie oraz podwarszawskich Święcicach. W każdym z tych punktów dostępne będą pojazdy Iveco Daily w najpopularniejszych wśród naszych użytkowników konfiguracjach. Pojazdy zastępcze będą dostępne także w wynajmie krótkoterminowym.

Poleć ten artykuł:

Polecamy