Prologis buduje ostatni budynek w Prologis Park Wrocław III

Prologis buduje ostatni budynek w Prologis Park Wrocław III

Prologis rozpoczął budowę obiektu klasy A o powierzchni 18 240 metrów kwadratowych na terenie Prologis Park Wrocław III.

Nowa inwestycja Prologis, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych, już od 650 metrów kwadratowych, oferuje klientom największą elastyczność w wynajmie powierzchni logistycznej na rynku wrocławskim. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2014r.

 

Na podstawie zawartych umów przednajmu, wynajęte zostało już 6 800 metrów kwadratowych powierzchni. Transakcje obejmują: 5 500 metrów kwadratowych dla największego dystrybutora farmaceutyków w Polsce – firmy Neuca, która planuje dalszy rozwój swojej działalności w regionie, umowa została zawarta na 10 lat oraz 1 300 metrów kwadratowych dla firmy Metalcom, dostawcy elementów złącznych, techniki do kotwienia i niestandardowych wyrobów złącznych, która wybrała lokalizację, ze względu na dostępność małych modułów klasy A posiadających dok i bramy wjazdowe z poziomu 0.

 

Prologis Park Wrocław III położony jest tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ulicy Granicznej, 7 kilometrów na południowy-wschód od Wrocławia i 3,5 kilometra od lotniska. Park o powierzchni ponad 130 000 metrów kwadratowych jest wynajęty w 91 procentach. Po zakończeniu nowej inwestycji park będzie w pełni zabudowany.

Poleć ten artykuł:

Polecamy