Robinson dla Tesco

Robinson dla Tesco

C.H. Robinson odnowił umowę z Tesco, międzynarodową siecią sprzedaży detalicznej produktów spożywczych i wielobranżowych, dotyczącą zwiększenia obecnej dystrybucji szerokiego asortymentu produktów w Polsce.

Od roku 2011 C.H. Robinson zajmował się obsługą części działalności Tesco Polska w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach w ramach outsourcingu transportowego. W następstwie decyzji Tesco o synchronizacji obecnego modelu działalności w Europie Wschodniej, C.H. Robinson otrzymał możliwość rozszerzenia obecnej współpracy logistycznej z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie.

 

– Tesco współpracuje z C.H. Robinson od pięciu lat. Cieszymy się z możliwości rozwijania obecnych relacji biznesowych oraz ich umocnienia w przyszłości – powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson Europe.

 

Tesco Polska jest częścią Tesco PLC, z siedzibą w Welwyn Garden City, Herforshire (Wielka Brytania). Polski zespół liczy niemal 30 000 pracowników zatrudnionych w sieci ponad 400 sklepów w całej Polsce, które obsługują pięć milionów klientów każdego tygodnia.

Poleć ten artykuł:

Polecamy