Rozbudowa sieci warsztatów TIP w Polsce

Rozbudowa sieci warsztatów TIP w Polsce

W ramach strategii ekspansji TIP rozwija sieć warsztatów w Europie Wschodniej i wzmacnia obecność geograficzną również w zakresie obsługi warsztatowej. W Polsce dostępne są lokalizacje w Błoniu, Czeladzi i Wrocławiu. Nowe oddziały są dogodnie zlokalizowane i znajdują się w pobliżu głównych linii komunikacyjnych. Błonie i Wrocław działają i obsługują klientów od początku czerwca. Czeladź rozpoczęła działalność od połowy sierpnia.

Dzięki łącznie pięciu warsztatom oferujemy branży transportowej i logistycznej jeszcze lepszą obsługę.

Nowe lokalizacje oferują szeroką gamę usług warsztatowych na najwyższym poziomie. Serwisują i naprawiają wszelkiego rodzaju naczepy, ciągniki i pojazdy użytkowe, a także przeprowadzają przeglądy ustawowe. Mobilny van serwisowy przeprowadza konserwację i naprawy u klienta i uzupełnia portfolio o ogólnoeuropejską usługę pomocy drogowej.
Z warsztatów korzystają już duzi międzynarodowi klienci z branży transportowej i logistycznej, ale także lokalni klienci.
Paweł Lis, Regional Workshops Manager „Wraz z otwarciem kolejnych nowych serwisów robimy następny krok w kierunku oferowania jeszcze lepszej obsługi naszym klientom z branży transportowej i logistycznej. Jesteśmy dumni, że udało nam się zatrudnić doświadczonych kierowników warsztatowych i pracowników we wszystkich lokalizacjach i czekamy na obsługę naszych klientów”.


Czas jest cennym dobrem. Odgrywa ważną rolę, zwłaszcza w sektorze transportu i logistyki. Nowa sieć warsztatów w Polsce zapewnia szybki powrót pojazdów na drogę.

Poleć ten artykuł:

Polecamy