Rozwiązania Unifaun lekiem na niedobory w systemach IT

Rozwiązania Unifaun lekiem na niedobory w systemach IT

Transformacja cyfrowa w firmach TSL i produkcyjnych jest nieuchronna, a pandemia tylko to zjawisko przyspieszyła. Firmy wydają się zaskoczone tempem zmian, niemniej starają się wychodzić z niedoborów w systemach IT, bo to jedyny przyszłościowy kierunek zmian. Kluczem do transformacji jest technologia i rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Produkt Enterprise Unifaun przeznaczony jest dla dużych firmy, które dziennie wysyłają nawet po kilkanaście tysięcy przesyłek.

Małe firmy, zlecające nawet kilka transportów dziennie mogą zastosować rozwiązanie Ubufaun TMS, które jest dostępne w dwóch wersjach – Base i Professional – w zależności od liczby potrzebnych firm transportowych, z których klient korzysta, konieczności natychmiastowej integracji z jego systemami oraz zapotrzebowania na dodatkowe moduły.

Działanie w chmurze 

Użytkownik systemu TMS Unifaun ma możliwość nie tylko uzyskać dostęp do nowych rynków, ale także sprawdzić efektywność swoich dotychczasowych procesów handlowych i logistycznych. 

Atutem systemu jest możliwość korzystania z produktu w chmurze, która zapewnia bardzo dużą elastyczność, szczególnie ważną dla firm, które się rozwijają, wdrażają zmiany, co w obecnych czasach jest kluczowe, aby konkurować i przetrwać na rynku. Zaletą wszystkich produktów Unifaun jest ich skalowalność i nowoczesność, o którą Unifaun stale dba oraz prostota, intuicyjność w obsłudze. Do tego gwarancja szybkiego uruchomienia produktu i stabilności na najwyższym poziomie. Każdy klient, nawet ten najmniejszy dostaje produkt działający w tej samej chmurze i na tej samej platformie, z której korzystają ci najwięksi. 

Szybka integracja z systemami klientów 

Decydując się na zainwestowanie w automatyzację procesów łańcucha dostaw, warto wybrać solidnego dostawcę, który oprócz konkurencyjnej ceny oferuje fachowe doradztwo i wysoką jakość zarówno na etapie projektu i wdrożenia, jak i późniejszego serwisu i wraz z rozwojem firmy dalszego doradztwa.

Unifaun stosuje system WIN-WIN, silną stroną jest też to, że obsługuje wszystkie największe firmy kurierskie i transportowe w Polsce oraz w Europie, a ponad 20 letnie doświadczenie oraz gotowe standardy integracji z systemami klientów pozwalają na uruchomienie produktu w krótkim czasie co pozwala całkowicie zautomatyzować wysyłkę nawet 50 tys. paczek miesięcznie.

Automatyzacja łańcucha dostaw umożliwia firmie wejście na wyższy poziom jakości obsługi i zarządzania. 

 

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy