Savills wzmacnia dział magazynowy

Savills wzmacnia dział magazynowy

Do działającej na rynku nieruchomości komercyjnych firmy doradczej Savills dołączył Patryk Romanowski, który zasilił dział powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Patryk Romanowski objął w Savills stanowisko konsultanta. W zespole powierzchni magazynowych i przemysłowych będzie doradzał najemcom poszukującym nieruchomości na wynajem w regionie Polski Centralnej oraz współpracował z doradcami firmy odpowiedzialnymi za obsługę regionu warszawskiego. Posiada on bogate doświadczenie w obsłudze najemców z sektora logistycznego i przemysłowego. W przeszłości doradzał m.in. firmom z branży spedycji międzynarodowej, elektroniki użytkowej oraz operatorom logistycznym. Przed dołączaniem do Savills przez ponad trzy lata pracował jako menedżer ds. rozwoju biznesu w jednej z agencji nieruchomości dedykowanych sektorowi magazynowemu.

– Polska Centralna to jeden z największych i najaktywniejszych rynków magazynowych w Polsce. Jestem przekonany, że Patryk wniesie dużo świeżej i pozytywnej energii do naszego zespołu i pozwoli nam rozwijać usługi w tej części Polski – mówi Kamil Szymański, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills.

(Savills)

Poleć ten artykuł:

Polecamy