Scandinavian Express Poland na platformie Unifaun

Scandinavian Express Poland na platformie Unifaun

Do grona firm na platformie Unifaun dołączył nowy przewoźnik, firma transportowo-spedycyjna Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.

Scandinavian Express to niezależny operator logistyczny. Od ponad 25 lat firma specjalizuje się w spedycji i transporcie przesyłek drobnicowych, całopojazdowych oraz ładunków ponadgabarytowych w relacji Europa-Skandynawia. Trudne warunki pogodowe, skomplikowane projekty, wymagający skandynawscy partnerzy biznesowi oraz nietypowe ładunki – to obszary, w których firma z sukcesem buduje swoją przewagę konkurencyjną. 

Scandinavian Express – More than just logistics

 – Czas pandemii i sytuacja na rynku skłoniły nas do sięgnięcia po kolejne nowoczesne rozwiązania, jakie są obecnie dostępne za sprawą technologii, pozwalających na optymalizację procesów logistycznych. Większość naszych klientów działa na rynkach skandynawskich, stąd naturalny pomysł na pozyskanie nowych klientów z tego rozległego obszaru poprzez dołączenie do platformy Unifaun.  Scandinavian Express Poland jako operator logistyczny zyskuje tym samym dostęp do innowacyjnych i efektywnych narzędzi, jakie oferuje platforma. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości to rozwiązanie stanie się dla nas wysoce efektywne i będziemy jeszcze lepiej widoczni dla skandynawskich partnerów – mówi Piotr Kania, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Scandinavian Express Poland. 

– Cieszymy się bardzo, że do grona firm na platformie Unifaun dołączyła nowa firma Scandinavian Express Poland. Unifaun cały czas pracuje nad tym, aby baza przewoźników była jak najszersza i dopasowana do stale rosnących potrzeb i oczekiwań naszych klientów – podsumował Krzysztof Mytnik, Country Manager Poland Unifaun. 

Kontakt:

Piotr Kania 
Business Development Director / Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Mobile: +48 609 300 050
e-mail: p.kania@scandinavian.com.pl

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy