Sense Monitoring oferuje pomoc firmie Eko-Okna
W związku z zawaleniem się dachu w hali produkcyjnej w Kórnikach, Sense Monitoring proponuje firmie Eko-Okna darmową instalację systemu detekcji spiętrzenia wody. To rozwiązanie, które zapobiegnie takim katastrofom w przyszłości.

Czwartkowa katastrofa budowlana 18 czerwca w kórnickiej hali produkcyjnej Eko-Okien – spowodowana ulewnymi opadami deszczu – odbiła się szerokim echem nie tylko w lokalnej społeczności. Wieści o niej szybko dotarły także do Sense Monitoring, polskiej firmy specjalizującej się w zarządzaniu bezpieczeństwem dachów płaskich.

– Wyrażamy wielkie wyrazy współczucia dla zarządu oraz pracowników Eko-Okien. To bardzo przykra informacja. Wiąże się ona nie tylko z kosztami odbudowy, które wyceniono na 250 tys. zł, ale także koniecznością przerw w pracy – łumaczy inż. Artiom Komardin z Sense Monitoring. – Chcemy pomóc Eko-Oknom jak najszybciej uporać się z tym problemem i wesprzeć w powrocie do normalnego funkcjonowania. Dlatego oferujemy firmie darmową instalację naszego systemu detekcji spiętrzenia wody, który pozwoli uniknąć takich zdarzeń w przyszłości.

System detekcji spiętrzenia wody (DSW) to autorskie rozwiązanie Sense Monitoring. Jego podstawowym zadaniem jest ciągły monitoring ilości wody na dachu, sprawdzanie drożności wpustów dachowych oraz informowanie, jak długo w okolicach wpustów utrzymują się zastoiska wody. System DSW automatycznie alarmuje właściciela budynku o sytuacjach krytycznych, dając czas na podjęcie odpowiednich działań zapobiegawczych.

(Sense Monitoring)

Poleć ten artykuł:

Polecamy