Shell FuelSave Partner nagrodzony za innowacyjność

Shell FuelSave Partner nagrodzony za innowacyjność

Shell FuelSave Partner, zaawansowany system telematyczny dla firm transportowych wspomagający zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych, otrzymał Nagrodę Innowacyjności w Transporcie w kategorii systemy telematyczne.

Nagrody dla laureatów konkursu „Nagroda Innowacyjności w Transporcie” zostały wręczone podczas gali Forum Innowacji Transportowych, która odbyła się 2 grudnia 2014 r. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI). CATI zajmuje się prowadzeniem działalności doradczej, badawczej i edukacyjnej w obszarze logistyki i infrastruktury.,

 

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja innowacyjności w działalności transportowej, logistycznej i infrastrukturalnej. Nagrody są przyznawane w wielu kategoriach. Jedną z nich jest kategoria: „Systemy wspomagające zarządzanie: systemy telematyczne”, w której ocenianych jest pięć kryteriów: innowacyjność, skuteczność, możliwość integracji, trwałość, a także możliwość zastosowania rozwiązania przez firmy funkcjonujące w Polsce. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się Shell FuelSave Partner, któremu jury, składające się z przedstawicieli nauki, biznesu i sektora publicznego, przyznało najwyższe noty.

 

„Nagroda Innowacyjności w Transporcie to dla nas ogromne wyróżnienie, przede wszystkim ze względu na to, że zostaliśmy wybrani przez kluczowych uczestników rynku flotowego, czyli przez osoby, które znają biznes transportowy od podszewki” – powiedziała Magdalena Żagiel, Shell FuelSave Partner Product Manager CEE – „Otrzymana nagroda to dla nas także potwierdzenie słuszności strategii rozwoju, którą obraliśmy dla Shell FuelSave Partner i którą na pewno będziemy kontynuować” – dodała.

Poleć ten artykuł:

Polecamy