Stałe zlecenia i partnerska współpraca – na co jeszcze mogą liczyć przewoźnicy?

Stałe zlecenia i partnerska współpraca – na co jeszcze mogą liczyć przewoźnicy?

Choć pandemia COVID-19 mocno wpłynęła na sytuację gospodarczą w Polsce i na świecie, to popyt na usługi transportowe polskich przewoźników szybko wrócił do stanu sprzed wybuchu pandemii. Według danych GUS za rok 2020 w transporcie samochodowym przewieziono 410 685 tys. ładunków więcej niż w roku poprzednim.

Kończący się rok 2021 również obfituje w zlecenia dla firm transportowych. Stabilna sytuacja na rynku spowodowała wzrost zapotrzebowania na usługi doświadczonych przewoźników. Na jakie warunki współpracy mogą liczyć? Co znajduje się na liście ich priorytetów?

Długotrwała współpraca i partnerskie relacje

Przewoźnicy dysponujący własną flotą pojazdów, jeszcze bardziej niż przed wybuchem pandemii, kładą nacisk na stabilną współpracę. Chętniej wybierają firmy, które od wielu lat działają na rynku, traktując  ich doświadczenie w branży jako gwarancję stałych zleceń. Doskonale rozumieją to firmy transportowe, takie jak PKS Gdańsk-Oliwa SA, które w swojej komunikacji kładą nacisk na świetną znajomość rynku podpartą wieloletnią obecnością w branży:

– Jesteśmy stabilną firmą z 55-letnim doświadczeniem na rynku. Mamy wielu stałych klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować współpracującym z nami przewoźnikom stałe zlecenia. Stawiamy na partnerskie relacje nie tylko wewnątrz organizacji, ale także w ramach współpracy z przewoźnikami. Spedytorzy, którzy odpowiadają za opiekę nad przewoźnikiem, czyli tzw. Opiekunowie Przewoźnika, stoją na straży realizacji przewozu ładunku. Nasi partnerzy biznesowi mogą więc liczyć na profesjonalne doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji usługi transportowej – mówi Beata Brzezicka-Gryboś z PKS Gdańsk-Oliwa SA.
Zainteresowani współpracą Przewoźnicy mogą porozmawiać z dedykowanym Opiekunem o spersonalizowanych warunkach współpracy z PKS Gdańsk-Oliwa SA – numer telefonu dla przewoźników to: +48 504 423 330. Mogą także napisać wiadomość mailową z zapytaniem o warunki współpracy na adres: przewoznik@pks-sa.com 

Terminowe płatności i łatwy sposób rozliczania

Firmy, które na początku pandemii zrezygnowały z usługi SKONTA, zdecydowały się na jej przywrócenie. W wielu przypadkach na jeszcze lepszych warunkach niż dotychczas. Przewoźnicy mogą liczyć na krótkie terminy płatności realizowane nawet w 48h od momentu otrzymania dokumentów przewozowych w formie elektronicznej (preferowanej), bądź papierowej.

Łatwy sposób rozliczania to jeden z najważniejszych postulatów zgłaszanych przez przewoźników. Firmy transportowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich partnerów, wdrażając w życie kolejne ułatwienia. Jednym z nich jest usługa samofakturowania, która pozwala znacznie skrócić czas otrzymania zapłaty za wykonane zlecenie. Przewoźnicy korzystający z tego rozwiązania nie muszą obawiać się ewentualnych błędów na fakturach. Wszystkie dokumenty wystawiane przez doświadczone firmy transportowe są  zgodne z obowiązującym prawem podatkowym.

Innowacyjne technologie usprawniające codzienną pracę kierowców

Gospodarka to system naczyń połączonych. Wybuch pandemii koronawirusa spowodował duże zmiany na rynku e-commerce. Wzrost zainteresowania zakupami online przełożył się na sytuację firm transportowych. Choć te od wielu lat inwestują w nowoczesne rozwiązania, to zmiany spowodowane odkryciem wirusa SARS-CoV-2 znacznie przyspieszyły prace nad wdrożeniem technologii usprawniających pracę organizacji zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

– Inwestycja w nowoczesne technologie to ważny obszar działalności PKS Gdańsk-Oliwa SA. Niebawem pojawi się nasze autorskie narzędzie z zakresu IT, które pomoże w jeszcze lepszej organizacji współpracy przewoźników z naszą firmą – dodaje  Bożena Grzanowska z PKS Gdańsk-Oliwa SA.

Przewoźnicy znający rynek usług transportowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla rozwoju firmy ma dobór partnerów biznesowych. Zwłaszcza w obliczu trudnej sytuacji geopolitycznej spowodowanej m.in. wybuchem pandemii, Brexitem czy wejściem w życie Pakietu Mobilności.

Przewoźniku, skontaktuj się z PKS Gdańsk-Oliwa SA i zapytaj o spersonalizowane warunki współpracy:

☎️+48 58 76 99 900
? +48 504 423 330
Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy