Still dostawcą roku sieci SPAR

Still dostawcą roku sieci SPAR

Nagroda SPAR Supplier of the Year Award 2011 trafiła w ręce dostawcy rozwiązań dla intralogistyki. Firma Still została doceniona za wysoką jakość i nowatorstwo produktów oraz za wsparcie i umiejętne prowadzenie relacji z klientami.

SPAR Supplier of the Year Award jest cykliczną nagrodą, przyznawaną w ramach międzynarodowego wydarzenia International Round Table. Pod koniec ubiegłego roku w Amsterdamie odbyło się uroczyste wyłonienie zwycięzców, a miano dostawcy roku otrzymała firma Still. Doceniono ją „za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji produktu, jego trwałość, progresywność, zarządzanie i wsparcie klienta, jakość i elastyczność”. Nagrodę przekazano na ręce przedstawicieli firmy Still – Susanne Leonhardt i Thomasa Jacobs.

SPAR Supplier of the Year Award cieszy się dużym zainteresowaniem branży i uznawana jest za miernik innowacyjności i technologii opracowywanych w oparciu o poszanowanie środowiska naturalnego. Firma Still jest dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej, która w swojej działalności koncentruje się na ekologii, bezpieczeństwie i optymalizacji pracy.

SPAR International jest siecią spożywczych sklepów detalicznych posiadającą 12,196 placówek w 33 krajach, obsługującą ponad 10 milionów klientów dziennie. Przy takiej skali priorytetem są niezawodne rozwiązania logistyczne, które zagwarantują płynność dostaw i optymalizację kosztów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy