STILL Report

STILL Report

Firma STILL stworzyła oparte na sieci web narzędzie do zarządzania flotą wózków widłowych, które od marca 2010 roku jest również dostępne dla klientów w Polsce.

STILL Report pozwala użytkownikowi kontrolować własną flotę wózków widłowych z opcją bieżącego podglądu wszystkich kosztów serwisowania wózka. Narzędzie składa się z trzech uzupełniających się poziomów, a każdy z nich wprowadza funkcje korzystne dla lepszego planowania, wdrażania i kontroli działań oraz ich optymalizacji.

 

Poziomy „organizacja” i „analiza” pozwalają zaprowadzić porządek we flocie pojazdów oraz obliczyć na podstawie dostępnych danych m.in. koszty serwisu dla danego okresu lub też dodatkowe koszty klientów. Trzecia opcja „optymalizacja” daje możliwość sporządzenia szczegółowych planów konserwacji i badań UDT, które wpisują się ściśle w tryb pracy firmy.

 

Poprzez optymalizację wielkości floty osiągniętą dzięki celowemu zastosowaniu skoordynowanych wzajemnie urządzeń, osiągany jest widoczny wkład w ochronę środowiska, na skutek mniejszego zużycia energii.

Poleć ten artykuł:

Polecamy