System Webfleet nagrodzony w plebiscycie Logistics Awards Poland 2022

System Webfleet nagrodzony w plebiscycie Logistics Awards Poland 2022

System Webfleet, innowacyjne rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów, zostało docenione w plebiscycie Logistics Awards Poland i zwyciężyło w kategorii: Rozwiązanie telematyczne i systemy klasy TMS.

System Webfleet, europejskiego lidera wśród dostawców rozwiązań telematycznych i spółki z grupy Bridgestone, zwyciężył w plebiscycie czasopisma Logistics Manager – Logistics Awards Poland. Głosami klientów, partnerów oraz ekspertów rynkowych rozwiązanie zwyciężyło w kategorii: Rozwiązanie telematyczne i systemy klasy TMS.

System Webfleet to rozwiązanie telematyczne do zarządzania flotą pojazdów, które oparte jest na technologii „oprogramowanie jako usługa”. Aby firmy mogły optymalizować koszty swojej floty i najskuteczniej zarządzać działaniami, rozwiązanie oferuje bezpieczny dostęp do wszystkich informacji, których firma potrzebuje – w jednym miejscu, w zasięgu ręki. Dzięki zastosowaniu tego systemu, menadżerowie firm zawsze mają łączność z kierowcami w trasie. Na dowolnym urządzeniu mobilnym mogą sprawdzić lokalizacje swoich pojazdów oraz sposób w jaki są one wykorzystywane. Rozwiązanie usprawnia efektywność użytkowania pojazdów, pomaga zaoszczędzić paliwo, wspiera ekonomię jazdy oraz zwiększa wydajność floty.

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze rozwiązania telematyczne są doceniane przez polskie firmy w branży logistycznej i transportowej. – mówi Dariusz Terlecki, Regional Director Poland & EE, Webfleet. Nagroda Logistics Awards Poland dla systemu Webfleet to prestiżowe wyróżnienie nie tylko dlatego, że jest to edycja premierowa i występujemy jako pionierzy branżowi, ale także dlatego, że metodologia tego plebiscytu jest wyjątkowa, gdyż angażuje wszystkich uczestników rynku. Telematyka stała się integralną częścią branży TSL i trudno jest bez niej funkcjonować. Cieszymy się, że jest coraz więcej inicjatyw ukierunkowanych na edukację i promocję najlepszych rozwiązań i że możemy w nich brać aktywny udział.

Logistics Awards Poland to nowy ogólnopolski plebiscyt internetowy, który jest inkarnacją europejskich wydarzeń, dostosowaną metodologicznie i organizacyjnie do struktury oraz specyfiki polskiego rynku logistycznego. Plebiscyt jest dedykowany firmom z branży logistycznej i ma na celu prezentację liderów, którzy kształtują rynek logistyczny oferując najlepsze usługi i produkty dla branży TSL. Głosowanie w plebiscycie trwało cztery miesiące, od maja do sierpnia br., za pośrednictwem strony internetowej www.logistics-awards.pl. Poza głosami w plebiscycie otwartym, oceniane były także ankiety wypełniane przez partnerów oraz samych użytkowników końcowych i na ich podstawie wyliczana średnia ważona decydująca o ostatecznym wyniku. Zwieńczeniem konkursu była uroczysta gala wręczenia nagród, która odbyła się 12 września 2022 r. Organizatorem plebiscytu oraz gali wręczenia nagród była redakcja czasopisma „Logistics Manager”.

Poleć ten artykuł:

Polecamy