System Webfleet najlepszym oprogramowaniem do zarządzania flotą w plebiscycie Fleet Derby 2023

System Webfleet najlepszym oprogramowaniem do zarządzania flotą w plebiscycie Fleet Derby 2023

System telematyczny Webfleet, cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą, zwyciężył w plebiscycie magazynu „Fleet” – Fleet Derby 2023. Rozwiązanie uzyskało największą liczbę głosów w kategorii Technologie cyfrowe dla flot: Oprogramowanie do zarządzania flotą.

– Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasz system telematyczny ponownie został doceniony przez polskie firmy flotowe – mówi Dariusz Terlecki, Regional Director Poland & EE, Webfleet. – Nagroda Fleet Derby dla systemu Webfleet to niezwykle prestiżowe wyróżnienie, a także potwierdzenie wartości naszej firmy, która nieprzerwanie rozwija innowacyjne produkty telematyczne wspierające menedżerów flot i kierowców. Obecna sytuacja makroekonomiczna sprawia, że przewoźnicy i firmy flotowe coraz uważniej przyglądają się kosztom operacyjnym i szukają sposobów na ich optymalizację. W obliczu wyzwań z jakimi zmaga się branża TSL, firmy coraz częściej sięgają po technologie cyfrowe dla flot, które przyczynią się do generowania oszczędności. Mogliśmy się o tym przekonać w najnowszych raporcie „Nowoczesne technologie ograniczające koszty utrzymania flot” przygotowanego przez Instytut Keralla Research, na zlecenie magazynu „Fleet” i Webfleet. Nasz system zwiększa efektywność użytkowania floty pojazdów i wspiera ekonomię jazdy, ponadto jest niezwykle intuicyjny i przyjazny dla środowiska. Nagroda Fleet Derby, która reprezentuje głosy i opinie klientów, potwierdza wysoką jakość i korzyści osiągane za pomocą naszych rozwiązań.

System Webfleet to rozwiązanie telematyczne do zarządzania flotą pojazdów nr 1 w Europie, oparte na technologii „oprogramowanie jako usługa” (SaaS), które zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do danych, niezbędnych w celu optymalizacji zarządzania flotą. Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą optymalizować koszty floty i zarządzać operacjami w najbardziej efektywny sposób, oferując bezpieczny dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu. Dane z pojazdów są dostępne na dowolnym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu menadżerowie firm mogą sprawdzać lokalizacje swoich pojazdów, sposoby ich wykorzystywania oraz mogą utrzymywać stały kontakt z kierowcami na drodze. System podnosi efektywność użytkowania pojazdów, pomaga zaoszczędzić na paliwie, wspiera ekonomiczną jazdę i zwiększa wydajność floty.

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt internetowy, prezentujący dostawców rynkowych oraz ich produkty i usługi flotowe wspierające zarządzanie flotą samochodów. Plebiscyt dedykowany jest firmom, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, flotowej i elektromobilności. W 2023 roku odbyła się dwunasta edycja konkursu, a jego zwieńczeniem była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 21 czerwca 2023 r. Plebiscyt Fleet Derby 2023 odbywał się on-line za pośrednictwem strony: www.fleetderby.pl i trwał niemal 7 miesięcy (od grudnia 2022 r. do czerwca 2023 r.). Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet”.

Fot. Magazyn Fleet

Poleć ten artykuł:

Polecamy