Totalizator Sportowy nowym najemcą 7R

Totalizator Sportowy nowym najemcą 7R

7R, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości magazynów nawiązał współpracę z Totalizatorem Sportowym, który wynajął ponad 7 tys. mkw. powierzchni w jednym z parków magazynowych dewelopera.

Totalizator Sportowy to jedna z największych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 67 lat. Jest właścicielem m.in. marki LOTTO i dysponuje siecią sprzedaży obejmującą ponad 23,5 tysiąca punktów. W najbliższych miesiącach spółka zajmie ponad 7 tys. mkw. w nowoczesnym parku magazynowym zbudowanym przez firmę 7R. Obiekt został wybudowany zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i wykorzystuje szereg innowacyjnych rozwiązań zwiększających wydajność kompleksu.

– Dokładamy starań, aby obiekty pod szyldem 7R spełniały najwyższe standardy realizacyjne oraz wymagania naszych partnerów biznesowych. To ogromna satysfakcja, że kolejny duży gracz na rynku zaufał naszej marce i nawiązał z nami współpracę. Ważnym aspektem dla najemcy były zastosowane w obiekcie ekologiczne rozwiązania, takie jak instalacja fotowoltaiczna czy energooszczędne oświetlenie LED, co pozwoliło na uzyskanie oceny Very Good w procesie certyfikacji BREEAM – mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director w 7R.

Podczas procesu negocjacji Totalizator Sportowy wspierała firma doradcza Savills.

– Wymagania Totalizatora Sportowego co do typu powierzchni były bardzo precyzyjne, a znalezienie odpowiedniej lokalizacji wymagało od nas jako doradcy pogłębionej analizy rynku. Dużym wyzwaniem, z którym musieliśmy się wspólnie mierzyć, były rosnące w ostatnim czasie stawki czynszu. Ścisła współpraca oraz elastyczne podejście do klienta zaowocowały wyborem rekomendowanej przez nas lokalizacji – mówi Małgorzata Papaj, dyrektor w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

Poleć ten artykuł:

Polecamy