Trzy powody, dlaczego uczestniczyć w webinarze o pielęgnacji biznesu

Trzy powody, dlaczego uczestniczyć w webinarze o pielęgnacji biznesu

Nazwa webinaru, na który chcemy zaprosić, sugeruje mocne inklinacje z branżą kosmetyczną, ale chcemy Ci pokazać, że usprawnić proces zarządzania produkcją można w każdym sektorze rynku. Za najlepszy przykład organizacji odpowiednio pielęgnującej swój biznes uznaliśmy firmę Torf i to jej przedstawicielka będzie gościem naszego eksperta, Artura Głodka, na spotkaniu online 10 czerwca o 10.00. Dlaczego ten webinar jest dla Ciebie? 
1. Produkujesz różne typy produktów, a rozstrzał wielkości partii produkcyjnych jest duży 

W Torfie, firmie będącej właścicielem marki tołpa, zatrudnionych jest ponad 320 pracowników. W fabryce wytwarza się co miesiąc prawie 3 miliony produktów, powstałych z niemal 800 surowców i z bazy ok. 2100 opakowań. Wielkość partii produkcyjnych waha się od 30 do 3000 kg. 
Zapisz się na webinar i skorzystaj z wiedzy naszego gościa, jak usprawnić proces zarządzania produkcją na taką skalę:  https://bit.ly/3fFMLmi

2. Procesy produkcyjne i logistyczne w Twojej organizacji są bardzo złożone 

Złożoność procesów w przedsiębiorstwie nie jest problemem, gdy są one właściwie zarządzane. W firmie Torf naprawa tego elementu rozpoczęła się od rozstania z arkuszami Excel i zwróceniem się w kierunku narzędzi zarekomendowanych przez ekspertów eq system.  Dodatkowo, po dogłębnej analizie, wspólnie zdecydowano, że konieczna jest synchronizacja obszarów firmy i zapewnienie płynnej komunikacji między nimi. Przykład firmy Torf pokazuje, że dopiero wtedy, gdy spojrzymy na organizację całościowo, możemy mówić o pielęgnacji biznesu na właściwym, gwarantującym sukces poziomie. 
Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć taki poziom pielęgnacji biznesu w Twoim przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z naszym ekspertem. 

3. Potrzebujesz praktycznych informacji, jak wygląda wdrażanie narzędzi do zarządzania produkcją i chciałbyś się dowiedzieć, jak się do tego przygotować  

Firma Torf jest najlepszym dowodem na to, że zaangażowanie pracowników w dążeniu do celu oraz dobrze dobrane narzędzia IT mogą przynieść korzyści już kilka miesięcy od wdrożenia. Tak samo może być w Twojej organizacji. Podczas webinaru dowiesz się, jak w firmie kosmetycznej wygląda zastosowanie technologii szablonowych oraz przezbrojeń dynamicznych. Przekonasz się także, jak w praktyce wygląda optymalizacja procesu zarządzania produkcją m.in. za sprawą wykorzystania narzędzi IT.   

Jak zatem pielęgnować swój biznes? Odpowiedź jest prosta – jak firma Torf. Zapisz się na webinar i sprawdź, które usprawnienia sprawdzą się również w Twoim przedsiębiorstwie:  https://bit.ly/3fFMLmi

Poleć ten artykuł:

Polecamy