Trzy sposoby wykorzystania platformowego wózka paletowego Hyster

Trzy sposoby wykorzystania platformowego wózka paletowego Hyster

Wózki platformowe i urządzenia magazynowe Hyster serii UT, są stosunkowo nową serią wózków widłowych tej marki. W tej nowej serii, Hyster rozszerzył zakres opcji dostępnych dla zastosowań logistycznych, w zakresie obsługi materiałów.

Wózki widłowe Hyster serii UT, są łatwe w obsłudze i proste w konserwacji, dzięki temu zapewniają niezawodność operacji.  Jeśli jesteś operatorem logistycznym, skorzystasz z platformowego wózka Hyster S1.5UT S 

1. Załadunek i rozładunek naczep

Platformowy wózek Hyster S1.5 UT, może być z powodzeniem stosowany do wygodnego załadunku samochodów ciężarowych. Posiada szybkie prędkości podnoszenia i opuszczania oraz udźwig 1,5 tony przy środku ciężkości ładunku 600 mm. Szybsze pobieranie i umieszczanie ładunku jest możliwe dzięki doskonałej widoczności przez maszt. Te ekonomiczne wózki Hyster, są idealne do krótkich przejazdów, w transporcie ładunków a paletach do i z magazynu. Operatorzy mogą wykonywać swoją pracę siedząc wygodnie w ergonomicznej platformie. Platforma jest amortyzowana, może być również złożona by umożliwić pracę podczas załadunku na pieszo, gdy jest to wymagane.

2. Kompletacja zamówień

Dzięki kompaktowym wymiarom wózka i małemu promieniowi skrętu, wózki widłowe Hyster S1.5 UT S, idealnie nadają się do kompletacji zamówień. Łatwo manewruje się nimi nawet w magazynach, gdzie przestrzeń korytarzy jest ograniczona. Wózek jest poręczny, wysokość podnoszenia wynosi do 5,6 m, a opcje masztu z pełnym wolnym podnoszeniem są dostępne dla magazynów z niskim prześwitem. Wózek podnoszący Hyster jest łatwy w obsłudze dla operatorów. Elektryczny układ kierowniczy i proste elementy sterujące w standardzie pomagają wykonywanie niezbędnych prac.

3. Obsługa magazynów 

W mniejszych magazynach wózki platformowe Hyster UT, może wyć wykorzystywany do pobierania zapasów. Wózki te charakteryzują się długim okresem eksploatacji. Wszystkie elementy sterujące są łatwo dostępne dla operatora i proste w obsłudze, co zapewnia wydajną pracę.

Hyster sprawdzi się również podczas transportu ładunków na krótkich odcinkach. Pomiędzy różnymi jednostkami magazynowymi, wózek Hyster również prowadzi się stabilnie. Dzięki wyposażeniu go, w regulowane koła stabilizujące, regulację prędkości jazdy i funkcji automatycznego zwalniania.

Łatwe w utrzymaniu

Platformowe wózki widłowe Hyster serii UT, są łatwe w konserwacji. Szybkie serwisowanie oraz sprawdzone, wysokiej jakości komponenty, pomagają zaoszczędzić czas potrzebny na konserwację i zmniejszyć koszty serwisowe. Ponadto bezobsługowa technologia AC, zapewnia długą żywotność i mniejsze zużycie. Mniej okablowania dzięki technologii CANbus, boczna wymiana baterii dzięki czemu skraca się czas przestoju.

Więcej informacji o wózkach Hyster serii UT można znaleźć na stronie: https://zeppelin.pl/hyster/seria-wozkow-ut/

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy