Ułatw dostarczanie przesyłek swoim klientom

Ułatw dostarczanie przesyłek swoim klientom

W dzisiejszym gorączkowym życiu ludzie lubią wybierać, dokąd mają być dostarczane paczki – do biura, punktu odbioru lub domu. W niektórych regionach może być wielką zaletą, gdy paczka zostanie dostarczona przez określonego kuriera. Ta zaleta często zależy od tego, jak rozległa jest sieć kuriera. 

Dzięki Unifaun DeliveryCheckout możesz dać swoim klientom większą swobodę wyboru. Każdy klient sklepu internetowego może wybierać między różnymi opcjami wysyłki, które zdefiniowałeś, co poprawia konwersję.

Plug & Play – błyskawiczna implementacja 

Wraz z kilkoma wybranymi partnerami opracowaliśmy Unifaun DeliveryCheckout, jako moduł Plug & Play. Oznacza to, że możesz łatwo rozpocząć pracę z doskonałym modułem DeliveryCheckout zaledwie w ciągu kilku dni. 

Nieustannie pracujemy nad zwiększeniem liczby modułów Plug & Play w sklepach internetowych. Obecnie obsługujemy największych dostawców systemów e-commerce na rynku. 

Jeśli używasz innego systemu lub masz bardziej zaawansowaną logistykę, rekomendujemy szytą na miarę konfigurację. W praktyce oznacza to skonfigurowanie ustawień w najlepszy dla użytkownika sposób, w tym zoptymalizowanie wyglądu i funkcjonalności.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy