Unifaun z nowym projektem SCE600SEC

Unifaun z nowym projektem SCE600SEC

Jaki wpływ na łańcuchy dostaw mają cyfryzacja, zrównoważony rozwój i rosnąca popularność e-handlu? W ramach unikatowej współpracy między przedsiębiorstwem zarządzania transportem Unifaun a branżowym czasopismem Supply Chain Effect wiosną 2021 roku zostanie zaprezentowanych kilkanaście sfilmowanych wywiadów dotyczących powyższych zagadnień. Redaktor naczelny Supply Chain Effect, Stefan Karlöf, postać dobrze znana w branży, przeprowadza wywiady z ciekawymi osobami, które poświęcają czas i energię na rozwijanie skutecznych łańcuchów logistycznych.

– Gdy z powodu panującej pandemii nie możemy spotykać się w zwykły sposób, zdalne wywiady są dobrym rozwiązaniem. Tematy, którym w tych wywiadach poświęcamy szczególną uwagę, to cyfryzacja, zrównoważony rozwój i e-handel, ponieważ wszystkie te zjawiska mają duży wpływ na łańcuchy zaopatrzenia. Dzięki projektowi SCE600SEC widzowie mogą znaleźć inspirację w wypowiedziach zajmujących kierownicze stanowiska osób, które dzielą się swoimi przemyśleniami na temat tych ważnych zagadnień – mówi Stefan Karlöf.

Każdy z wywiadów trwa nie więcej niż dziesięć minut i jest przeprowadzany w języku angielskim. Materiał jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób, które szukają inspiracji wokół różnych zagadnień związanych z łańcuchami dostaw.

– Bardzo się cieszymy, że możemy udostępnić te interesujące wywiady naszym obecnym i potencjalnym klientom. Naszą ambicją jest to, by wywołały one nowe przemyślenia i dyskusje, a w dłuższej perspektywie pozwoliły stworzyć jeszcze lepsze i bardziej zrównoważono łańcuchy logistyczne – tak współpracę z Supply Chain Effect komentuje Tobias Olbers, dyrektor ds. marketingu w Unifaun.

Od dziś dostępne są wywiady z Guillaume Caronem, dyrektorem ds. łańcuchów dostaw w firmie FLIR Systems i Mattiasem Norinem, dyrektorem zarządzającym firmy Sonat. Kolejne wywiady będą publikowane na bieżąco w ciągu wiosny. Wywiady noszą wspólny tytuł Supply Chain Effect 600 Seconds (SCE600SEC).

Obejrzyj zwiastun serii wywiadów: KLIKNIJ TUTAJ!
Obejrzyj wszystkie wywiady: KLIKNIJ TUTAJ!

Poleć ten artykuł:

Polecamy