UNIQ LOGISTIC wprowadza się do REINO IO Łódź

UNIQ LOGISTIC wprowadza się do REINO IO Łódź

Firma logistyczna UNIQ LOGISTIC wprowadza się do magazynu REINO IO Łódź przy Al. Ofiar Terroryzmu na Widzewie. Najemca zajmie ponad 12.000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. UNIQ LOGISTIC w procesie negocjacji umowy reprezentowała firma doradcza AXI IMMO.

REINO IO Łódź dzięki swojej optymalnej lokalizacji w sercu łódzkiego Widzewa – najbardziej zindustrializowanej części Łodzi, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, może być wykorzystywany zarówno na potrzeby logistyki miejskiej, jak również do obsługi spedycji krajowej i międzynarodowej.

Magazyn w Łodzi zarządzany jest przez REINO IO Logistics, która w ramach grupy REINO Capital zajmuje się usługami asset management w obszarze nieruchomości magazynowych. Od momentu nabycia każdej nieruchomości REINO IO Logistics wprowadza plany zarządzania dostosowane do potrzeb każdej nieruchomości i najemców tak, aby nie tylko dbać o wartość nieruchomości, ale przede wszystkim stwarzać korzystne warunki do pracy dla najemców i wspomagać rozwój ich biznesu.

– Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi obecni najemcy, jak i nowi partnerzy biznesowi tj. UNIQ LOGISTIC, potwierdza nasze zaangażowanie oraz skuteczność na polskim rynku logistycznym. Ostatnie umowy zawarte w Polsce Centralnej są odzwierciedleniem działań w całym portfelu REINO IO Logistic, gdzie udział wynajętej powierzchni utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie – mówi Robert Szafarz, Leasing Manager, REINO IO.

– Polska Centrala to jeden z najgorętszych rynków magazynowych w Polsce. Co roku zajmuje wysokie miejsce w popycie, nieustannie gwarantując powierzchnię logistyczną, a także produkcyjną do rozwoju dla obecnych oraz przyszłych najemców. Do jej głównych zalet należą przede wszystkim centralna lokalizacja na przecięciu dwóch głównych arterii komunikacyjnych w Polsce tj. autostrad A1 i A2. Dodatkowo to region, który słynie z doskonałych warunków do prowadzeni biznesu oraz dużych możliwości do rozbudowy istniejącej infrastruktury magazynowej. Czwartym filarem rynku jest dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowników,” podkreśla Hubert Wojtera, Dyrektor w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

– Umowa na dzierżawę powierzchni magazynowej REINO IO jest dla nas istotna nie tylko z oczywistych względów biznesowych, ale również wizerunkowych, i jest kolejnym kamieniem milowym na ścieżce rozwoju UNIQ LOGISTIC. Magazyn przy Al. Ofiar Terroryzmu  to nasza czwarta lokalizacja w pobliżu węzła autostrady A1, a oferowana przez nas powierzchnia magazynowa przekracza już 100 tys. mkw., ale na tym nie koniec. Z optymizmem patrzymy na perspektywy kolejnych umów zawieranych we współpracy z AXI IMMO na najem kolejnych powierzchni magazynowych. Tempo rozwoju UNIQ LOGISTIC, jasne plany i cele na przyszłość coraz bardziej nastrajają nas na zbliżające się 15-lecie, które czeka nas w kwietniu – mówi Jarosław Płusa, prezes UNIQ LOGISTIC.

Poleć ten artykuł:

Polecamy