WAK Trans sięga po Iveco

WAK Trans sięga po Iveco

Gama samochodów Iveco spełnia oczekiwania niemal wszystkich klientów branży Transportowej. Do grupy użytkowników włoskich pojazdów dołączyła firma WAK Trans Sp. z o.o. Polski przewoźnik specjalizuje się w transporcie ładunków niebezpiecznych oraz gazów technicznych.

– Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze marki Iveco na pewno jest chęć unifikacji floty pod jeden kontrakt oraz klienta a marka Iveco jako jeden z nielicznych producentów oferowała szeroką gamę pojazdów od 3,5 tonowego do ciągników siodłowych. Atrakcyjne oraz kompleksowe rozwiązanie połączone z umowami BuyBack i kontraktami serwisowymi było dodatkowym argumentem o wyborze marki. Sama niezawodność i użyteczność pojazdów była trudna do oceny ze względu na wprowadzenie przez wszystkie koncerny nowych rozwiązań technologicznych związanych z normą Euro 6, a także brak naszego doświadczenia z marką Iveco w tak szerokim zakresie – mówi Paweł Chmiecik, wiceprezes zarządu WAK Trans Sp. z o. o.

 

WAK Trans działa na rynku blisko 17 lat. Tak duże doświadczenie pozwala precyzyjnie określić wymagania w stosunku do dostawcy samochodów. Iveco Poland, z bogatą ofertą swoich pojazdów, doskonale wpisuje się realizację dużych zamówień. Do firmy WAK Trans dostarczono 27 samochodów, w tym: dostawcze Daily, podwozia Eurocargo oraz podwozia i ciągniki siodłowe Iveco Stralis.

 

– Cieszymy się, iż po wielu miesiącach negocjacji i realizowania umowy nastąpił moment, w którym fizycznie wprowadzamy do firmy WAK Trans markę Iveco. Jesteśmy pewni, że współpracę z klientem, który zdecydował się na zakup również 5-letnich kontraktów serwisowo-naprawczych, nadal będzie cechować profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy Siltruck – dodaje Natalia Ligocka, kierownik działu handlowego i marketingu.

 

– Do grona użytkowników Iveco dołączyła kolejna nowa firma, dotąd nie współpracująca z Iveco Poland. Jest to sygnał, że nasza oferta jest atrakcyjna i spełnia wszystkie oczekiwania wymagających klientów. Chcielibyśmy, aby nasza współpraca z firmą WAK Trans się rozwijała i przynosiła korzyści obu stronom – podsumował Piotr Suwała, District Sales Manager Iveco Poland Sp. z o.o.

 

Firma WAK Trans posiada flotę 91 pojazdów i zatrudnia 172 osoby. Świadczy usługi Transportowe przewożąc ładunki ADR na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Samochody marki Iveco zagoszczą we flocie WAK Trans po raz pierwszy. 

Poleć ten artykuł:

Polecamy