Webfleet partnerem Muses w obszarze zintegrowanych rozwiązań telematycznych

Webfleet partnerem Muses w obszarze zintegrowanych rozwiązań telematycznych

Webfleet nawiązał współpracę z Muses, nowym eOEM (Electric Original Equipment Manufacturer) zlokalizowanym w okolicach Paryża. Muses produkuje pojazdy elektryczne zaprojektowane specjalnie do transportu towarów w obszarach miejskich. Wszystkie pojazdy Muses eLCV będą wyposażone w system Webfleet i będą miały natychmiastowy dostęp do usług zarządzania flotą, takich jak monitorowanie stanu floty i planowanie prac serwisowych. Pełny pakiet usług Webfleet dla pojazdów elektrycznych będzie dostępny dla klientów końcowych na życzenie, pozwalając im min. na monitorowanie w czasie rzeczywistym poziomu baterii, zużycia i odzyskanej energii, pozostałego zasięgu jazdy i czasu ładowania.

Muses jest jedynym lekkim samochodem dostawczym zaprojektowanym w technologii silników kołowych. Dzięki większej objętości ładunkowej na bardziej kompaktowym rozstawie osi, jest idealny do dostaw na tzw. ostatniej mili. Innowacyjna konstrukcja platformy poprawia jego wydajność energetyczną, zwiększając zasięg przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ładowania baterii.

Webfleet już od wielu lat uchodzi za jednego z najbardziej elastycznych dostawców telematyki, który przewiduje przyszłe zmiany na rynku i umożliwia flotom radzenie sobie z największymi wyzwaniami oraz realizacją wyznaczonych zadań – powiedział Damien Biro, CEO Muses/Muses Europe. To czyni go idealnym partnerem dla Muses.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z Muses i oferować flotom nasze zintegrowane rozwiązanie telematyczne – powiedział Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Europe. Partnerstwo takie jak to daje użytkownikom końcowym cenne połączenie, które pomaga im optymalizować wydajność floty i redukować koszty. To jeden z powodów, dla których wierzymy, że tego rodzaju współpraca jest kluczowa dla przyszłości mobilności.

Webfleet i Muses będą wspólnie prezentować się na targach Paris Motor Show (Mondial de l’auto, Paryż) w dniach od 17 do 23 października w hali nr 3. Pojazdy Muses ze zintegrowanym systemem Webfleet są już dostępne we Francji.

Poleć ten artykuł:

Polecamy