Webfleet umacnia swoją pozycję na rynku węgierskim

Webfleet umacnia swoją pozycję na rynku węgierskim

Do grona klientów firmy Webfleet, cieszącego się globalnym zaufaniem rozwiązania Bridgestone do zarządzania flotą pojazdów, dołączył jeden z wiodących w regionie operatorów transportowo-logistycznych, Horváth Rudolf Intertransport Kft. Jest to duży węgierski operator, świadczący usługi transportowe od blisko 30 lat na rynku europejskim. Oprócz FTL, LTL, magazynowania i obsługi ładunków, firma realizuje także usługi transportu pasażerskiego. Na mocy zawartej umowy o współpracy z Webfleet, we flocie liczącej 350 ciągników, 275 naczep oraz 120 autobusów, samochodów dostawczych i samochodów osobowych zainstalowane zostaną urządzenia telematyczne Webfleet z serii LINK. Cały park maszynowy zostanie podłączony do platformy online Webfleet, gdzie z poziomu jednego interfejsu klient będzie miał możliwość monitoringu statusu pojazdów, stylu jazdy kierowców, wykorzystania floty, obsługi zleceń, zużycia paliwa i innych kluczowych wskaźników operacyjnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa system telematyczny w zarządzaniu firmą transportową. Zdecydowaliśmy się na Webfleet, ponieważ jest to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które nie tylko spełnia nasze różnorodne potrzeby w chwili obecnej, ale będzie wspomagać nasz rozwój także w przyszłości. Korzystając z systemu Webfleet nie musimy martwić się o wygaszanie sieci 2G, bo ich urządzenia są na to przygotowane, a na terenie całej EU możemy liczyć na potrzebną pomoc i wsparcie. Jestem przekonany, że z systemem Webfleet będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić i zoptymalizować zarządzanie naszymi flotami.” – mówi Dávid Horváth, Business Development Director w firmie Horváth Rudolf Intertransport Kft.

Poza monitoringiem floty, system Webfleet będzie wykorzystany również do zdalnego pobierania danych z tachografów i zarządzania czasem jazdy kierowców. Horváth Rudolf Intertransport Kft. upatruje dużych korzyści również w funkcji doskonalenia stylu jazdy OptiDrive, która ma wpływ nie tylko na zużycie paliwa, ale także na poprawę bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie w transporcie osobowym realizowanym przez flotę do przewozu osób. Logotyp Webfleet pojawi się także na pojazdach firmy Horváth Rudolf Intertransport Kft., co ma być wyrazem satysfakcji z użytkowania nowego rozwiązania do zarządzania flotą.

Węgry to wciąż nowy rynek dla Webfleet. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat wykonaliśmy tu dużą pracę.” mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Regionalny w Webfleet, odpowiedzialny za działalność komercyjną w Polsce i Europie Wschodniej. „Bardzo nas cieszy systematyczny wzrost bazy instalacyjnej, co potwierdza, że jest tu duży potencjał, a węgierskie firmy chcą korzystać z najlepszych w Europie rozwiązań do zarządzania flotą. Jesteśmy zaszczyceni, że także Horváth Rudolf Intertransport Kft. – jeden z liderów, cieszący się ogromną wiarygodnością operator, zaufał Webfleet i będzie rozwijać swój biznes, korzystając z naszych rozwiązań.”

Firma Horváth Rudolf Intertransport Kft. działa na rynku przewozowym od 1995 roku, posiada ponad 110,000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych i zatrudnia blisko 700 pracowników. Wśród największych klientów Horváth Rudolf Intertransport Kft. znajdują się takie marki jak Bosch, Rosenberger, Thyssenkrupp, Apollo Tyres, Diehl, Coloplast, Bott czy Bunge. 

Więcej na temat firmy Horváth Rudolf Intertransport Kft. na stronie: https://www.horvathrudolf.hu/en/

Poleć ten artykuł:

Polecamy