Webfleet wprowadza PRO M, kompaktowy Terminal Kierowcy

Webfleet wprowadza PRO M, kompaktowy Terminal Kierowcy

Webfleet, cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą, przedstawia nowy kompaktowy PRO Driver Terminal: PRO M. To wytrzymałe i niezawodne urządzenie wielofunkcyjne dla flot jest wyposażone w zaawansowane technologie, które pomagają kierowcom i menedżerom flot zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Nowy, kompaktowy PRO Driver Terminal wyposażony jest w fabrycznie zainstalowane aplikacje Work App, TomTom GO Fleet i Vehicle Check. Platforma zarządzania zamówieniami Webfleet jest w pełni zintegrowana z PRO M, zapewniając kompletne rozwiązanie end-to-end w konkurencyjnej cenie dla wszystkich flot, zwłaszcza tych realizujących działania takie jak dostawy, utrzymanie, instalacje i naprawy.  

W połączeniu z wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem Webfleet do zarządzania flotą, PRO M zapewnia pełną komunikację kierowców z firmą. Gromadzi w sobie szereg istotnych funkcji w jednym urządzeniu, w tym zarządzanie zleceniami, dwukierunkową komunikację między kierowcami i menedżerami floty, OptiDrive 360, umożliwiając kierowcom doskonalenie stylu jazdy, a także automatyczną rejestrację czasu pracy i rejestrację przebiegów, co pomaga zachować zgodność z przepisami i polityką firmy.

Dzięki kompaktowym rozmiarom, doskonałej wytrzymałości i najlepszej w swojej klasie nawigacji, PRO M pomaga zawodowym kierowcom zarówno w pojazdach, jak i na zewnątrz, w tym w trudnych warunkach. Idealny do instalacji na deskach rozdzielczych w autach dostawczych i mniejszych pojazdach, PRO M jest trwałym i przyszłościowym urządzeniem obsługującym system Android 11, jak również kolejne aktualizacje do systemu Android 14. Jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, a użytkownik musi tylko wyposażyć go w kartę SIM, którą kupi od wybranego operatora. Podobnie jak komputer przenośny, jest zaprojektowany tak, aby wspierać kierowców w każdym zadaniu i podobnie jak smartfon, jest zbudowany z myślą o łatwości i dostępności użytkowania.

– Wspieranie kierowców zawsze było ważnym elementem naszych rozwiązań. Dzięki nowemu PRO M jeszcze bardziej unowocześniamy nasze portfolio Terminali kierowców serii PRO. Jeśli zajmujesz się na przykład dostawami na ostatniej mili, PRO M jest idealnym rozwiązaniem, aby poprawić jakość Twoich usług i zwiększyć wydajność – mówi Taco van der Leij, VP Webfleet Europe.

Terminal PRO M Driver w skrócie:

  • 5,5-calowy ekran IPS i doskonała ochrona przed upadkami, uderzeniami, temperaturą, wodą i pyłem z przyciskami PRO zapewniającymi stały i szybki dostęp do kluczowych aplikacji kierowcy,
  • pełna łączność, w tym LTE (wymagana karta SIM) do wykorzystania jako telefon służbowy, system Android 11, z usługami Google i Android Enterprises,
  • zainstalowane aplikacje Work App, TomTom GO Fleet, Vehicle Check,
  • dłuższa żywotność wymiennej baterii niż w przypadku telefonów konsumenckich,
  • procesor Qualcomm Snapdragon (ośmiordzeniowy) zapewniający większą wydajność.

PRO M jest premierowo prezentowany na targach IAA, które odbywają się w Hanowerze w dniach 20-25 września. Na rynku europejskim będzie dostępny od końca października.

Poleć ten artykuł:

Polecamy