Webinar „Kierowca ma znaczenie” już za kilka dni

Webinar „Kierowca ma znaczenie” już za kilka dni

Już w nadchodzący wtorek zapraszamy wszystkich nadawców transportu na bezpłatny webinar „Kierowca ma znaczenie”, organizowany przez nas wspólnie z firmę Delivry. Będziemy podczas niego zastanawiać się, czy niedobór kierowców to problem producenta, czy przewoźnika oraz gdzie szukać sposobu na rozwiązanie tego problemu.

Niezrealizowane lub opóźnione dostawy to źródło znaczących start dla firm produkcyjnych i handlowych. Część z tych strat to efekt niedoboru kierowców, jaki wciąż występuje na rynku pracy. Wspólnie z Delivry zachęcamy wszystkich nadawców, aby włączyli się w rozwiązania problemu.

Biorąc udział w webinarze, jego uczestnicy dowiedzą się:

  • jak dzięki poszerzeniu bazy regularnych kierowców zwiększyć sprzedaż i poprawić wizerunek swojej firmy w oczach klienta,
  • jak regularna współpraca z kierowcami przekłada się na jakość obsługi klientów,
  • jak skutecznie angażować kierowców i poprzez grywalizację osiągnąć korzyści w prowadzonym biznesie.

Webinar odbędzie się 23.02.202 o godzinie 1200. Poprowadzą go

CEO Delivry Piotr Świętek – Manager i konsultant z piętnastoletnim doświadczeniem w obszarze Transportu, Zakupów i Logistyki w branżach FMCG i TSL. Kierował transportem w międzynarodowej korporacji, gdzie stosował instrumenty grywalizacyjne w zarządzaniu wielotysięczną grupą kierowców.

Artur Ryszka – Manager sprzedaży w Delivry z doświadczeniem w obszarze Transportu i Logistyki 4.0. Odpowiadał za rozwój biznesu w firmach technologicznych w tym dla platformy logistycznej Trans.eu Group S.A. Stworzył pionierski model dystrybucji systemu analizy czasu pracy kierowcy w czasie rzeczywistym.

Bezpłatna rejestracja i więcej informacji o webinarze pod adresem webinar.delivry.pl. Zapraszamy!

Poleć ten artykuł:

Polecamy