Webinarium o bezpieczeństwie floty już w tym tygodniu

Webinarium o bezpieczeństwie floty już w tym tygodniu

To ostatnie chwile, aby zapisać się na bezpłatne webinarium “Transport dziś i jutro – jak zarabiać na bezpieczeństwie floty?”. Wydarzenie skierowane do menedżerów firm transportowych, produkcyjnych i handlowych startuje na najbliższy czwartek, 20 maja 2021, o 10:00.

Branżowi eksperci będą analizować wyniki raportów, przygotowywanych w ostatnich miesiącach przez Webfleet Solutions oraz Eurologistics Media Group. Zebrane dane pozwolą uczestnikom webinarium przekonać się, jak wygląda kwestia bezpieczeństwa flot pojazdów ciężarowych w Polsce i Europie, jak często zdarzają się wypadki oraz kolizje oraz jak wiele z nich kończy się uznaniem szkody. Zastanowimy się też, jak w minimalizowaniu kosztów w tym obszarze może pomóc zaawansowana telematyka.

Szeroko przedstawione zostaną ponadto wyzwania, jakie czekają przewoźników w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 listopada 2019 r o zrównoważonym rozwoju. Spotkanie zakończy panel dyskusyjny, oparty o studia przypadków, w którym podsumowane zostaną wcześniejsze wystąpienia oraz pokusimy się o wyciągnięcie wniosków.

Prelegentami będą Adam Błuś, wydawca Eurologistics; Dariusz Terlecki, dyrektor sprzedaży CEE w firmie Webfleet Solutions Poland oraz prof. dr hab. Wojciech Paprocki ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Instytut Infrastruktury, Transportu i Mobilności. Podczas panelu dyskusyjnego dołączą do nich reprezentanci przedsiębiorstw transportowych – Michał Rybiński z firmy Nordic Thermo Spedition oraz Karol Janiszewski z firmy Janiszewski Thermotransport.

Aby otrzymać link do webinarium, należy zapisać się przez stronę https://www.debatatransportowa.com/. Zapraszamy!

Poleć ten artykuł:

Polecamy