Wzrost popytu na litowo-jonowe wózki widłowe w przemyśle motoryzacyjnym

Wzrost popytu na litowo-jonowe wózki widłowe w przemyśle motoryzacyjnym

Jeśli zajmujesz się produkcją samochodów, wprowadzanie energii litowo-jonowej do samochodów będzie prawdopodobnie w centrum Twojej uwagi. Ale czy wiesz, że możesz również skorzystać na zastosowaniu zintegrowanych wózków podnośnikowych litowo-jonowych w operacjach transportu materiałów?

Seria wózków Hyster® J2.5-J3.0XNL, zaprojektowana wokół w pełni zintegrowanej i zajmującej niewiele miejsca baterii litowo-jonowej, jest liderem innowacji. Postępy w technologii litowo-jonowej oraz konstrukcja, która pomaga zmaksymalizować komfort operatorów, jednocześnie wspierając produktywność i czas sprawności, sprawiają, że te wózki widłowe są idealną opcją dla wielu producentów samochodów i operacji logistycznych.

Wybierz litowo-jonowe wózki widłowe dla zwiększenia wydajności

Seria wózków widłowych z przeciwwagą Hyster® J2.5-3.0XNL zasilanych zintegrowaną technologią litowo-jonową oferuje producentom z branży motoryzacyjnej wybór spośród czterech modeli wózków o udźwigu do trzech ton.

Ładowanie jest szybkie i elastyczne w porównaniu z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi.  Zintegrowane akumulatory litowo-jonowe można łatwo ładować podczas przerw, aby zoptymalizować czas pracy na wszystkich zmianach, nawet w trybie 24/7. Umożliwia to krytycznym operacjom produkcji motoryzacyjnej sprostać presji czasu i zapewnić wysoką wydajność.

Wózki widłowe z akumulatorem litowo-jonowym dla zrównoważonego rozwoju

Producenci samochodów są często pierwszymi użytkownikami nowych technologii. Jednocześnie, wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym jest bardziej ekologicznych. Seria wózków widłowych Hyster J2.5-3.0XNL umożliwia aplikacjom motoryzacyjnym wybór rozwiązania zasilania, które pozwala na osiągnięcie zerowej emisji wózków widłowych, bez kompromisów w zakresie wysokiej wydajności i dokładności.

Litowo-jonowe wózki widłowe dla precyzji

Bez względu na to, czy Twoja firma zajmuje się produkcją samochodów czy dystrybucją części, zwiększenie wykorzystania hali produkcyjnej w celu uzyskania optymalnej wydajności będzie prawdopodobnie kluczowym celem. Kompaktowa konstrukcja wózków widłowych Hyster J2.5-3.0XNL wyróżnia się, zapewniając wysoką wydajność nawet w ograniczonych obszarach magazynowych lub produkcyjnych. Wspiera to precyzyjne pobieranie i dostarczanie części we właściwym czasie i w odpowiedniej kolejności. Co więcej, ponieważ nie ma potrzeby przechowywania baterii lub zaprojektowanego obszaru ładowania, przestrzeń na miejscu może być wykorzystana jeszcze bardziej efektywnie.

Rozwijaj swoją flotę wózków widłowych Hyster

To tylko kilka powodów, dla których seria wózków Hyster J2.5-3.0XNL może być odpowiednia dla Twojej aplikacji. Właściwy wybór wózka widłowego zawsze będzie zależał od różnych czynników specyficznych dla każdej firmy i operacji. Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej o rozwiązaniach Hyster od Zeppelin Polska.

Poleć ten artykuł:

Polecamy