XPO Logistics uznane przez General Motors za dostawcę roku za zarządzanie transportem

XPO Logistics uznane przez General Motors za dostawcę roku za zarządzanie transportem

XPO Logistics, wiodący globalny dostawca rozwiązań transportowych i logistycznych, został uhonorowany przez General Motors jako GM Dostawca Roku podczas wirtualnej ceremonii 28 rozdania Nagrody Dostawcy Roku w środę, 24 czerwca 2020 r 
 
Jest to drugi rok z rzędu, w którym XPO zostało nominowane do wybranej grupy dostawców GM uznanych za konsekwentnie przekraczające oczekiwania, tworząc wyjątkową wartość i wprowadzając innowacje. Zwycięzcy zostali wybrani przez globalny zespół dyrektorów GM na podstawie wyników w roku kalendarzowym 2019.  
 
XPO zarządza przemieszczaniem ciężarówek i części samochodowych od dostawców GM do magazynów i przedstawicielstw handlowych w całej Ameryce Północnej. Dedykowane zespoły transportowe zarządzane przez XPO współpracują z GM na miejscu i za pośrednictwem technologii XPO w celu optymalizacji kanału części zamiennych GM. 
 
Troy Cooper, prezes XPO Logistics, powiedział: „Jesteśmy dumni z zarządzania kluczowym kanałem części zamiennych General Motors i pomagamy w podniesieniu poziomu usług dla dealerów i konsumentów. Gdy tylko zrealizujemy skutecznie zadania dla GM w zakresie redukcji kosztów oraz wydajności, nasz zarządzany zespół transportowy szuka kolejnego obszaru optymalizacji. ” 
 
„Nasi dostawcy odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu produktów, usług i doświadczeń, na które zasługują nasi klienci, a XPO wywiązuje się z tego”, powiedział Shilpan Amin, wiceprezes GM ds. Globalnych zakupów i łańcucha dostaw. „Uważamy również, że ważne jest, aby podziękować całej naszej bazie zaopatrzenia za ich wysiłki w łagodzeniu wpływu COVID-19. Nie tylko byliśmy w stanie bezpiecznie wznowić nasze operacje produkcyjne, ale nasi dostawcy odegrali kluczową rolę, wspierając nasze inicjatywy mające na celu zwiększenie dostaw wentylatorów i sprzętu ochrony osobistej (PPE) dla pracowników opieki zdrowotnej w pierwszej linii, aby pomóc ratować życie i chronić społeczności. ” 
 
General Motors (NYSE: GM) General Motors (NYSE: GM) to globalna firma zaangażowana w zapewnianie bezpieczniejszych, lepszych i bardziej zrównoważonych sposobów poruszania się. General Motors, jej spółki zależne i spółki joint venture sprzedają pojazdy pod markami Chevrolet, Buick, GMC, Cadillac, Holden, Baojun i Wuling. Więcej informacji na temat firmy i jej spółek zależnych, w tym OnStar, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony pojazdów, można znaleźć na stronie http://www.gm.com. 

Poleć ten artykuł:

Polecamy