XPO Logistics wygrywa dystrybucję urządzeń Beko w Wielkiej Brytanii

XPO Logistics wygrywa dystrybucję urządzeń Beko w Wielkiej Brytanii

XPO Logistics, dostawca rozwiązań transportowych i logistycznych, otrzymał nominację od Beko, jednej z największych grup AGD w Wielkiej Brytanii, jako partnera transportowego w Wielkiej Brytanii. XPO jest odpowiedzialne za dostarczenie pełnej gamy lodówek, pralek, suszarek, kuchenek, zmywarek i zamrażarek Beko plc sprzedawanych pod markami AGD: Beko, Grundig, Leisure, Flavel, Blomberg i Zenith.

Firma XPO dostosowała kompleksowe rozwiązanie transportowe, korzystając z dedykowanej floty z technologią w kabinie do śledzenia i potwierdzania dostawy. Firma zarządza całą dystrybucją urządzeń w Wielkiej Brytanii do niezależnych sklepów i sieci detalicznych, działając z dwóch magazynów Beko plc w Tamworth, Staffordshire i jednego w Hams Hall w Warwickshire. Dodatkowa zdolność przewozowa w szczytowych okresach będzie pozyskiwana od szerszej floty i partnerów przewoźnika XPO.

– Przywiązujemy dużą wagę do posiadania odpowiedniego partnera dystrybucyjnego do obsługi naszej bazy klientów w Wielkiej Brytanii. XPO ma skalę i doświadczenie niezbędne do obsługi naszego stałego wzrostu na tym ważnym rynku. Ich zespół zaaranżował płynne przejście na rozwiązanie, które stale reaguje na potrzeby naszych sprzedawców – mówi Andrew Parkin, dyrektor operacyjny Beko.

Gavin Williams, dyrektor zarządzający ds. łańcucha dostaw na Wielką Brytanię i Irlandię w XPO Logistics.: – Nasza sieć łańcucha dostaw działa na wysokim poziomie dla Beko plc w całej Wielkiej Brytanii, dzięki terminowym uzupełnianiu zapasów do sklepów. Jesteśmy zaangażowani we wspieranie łańcucha dostaw naszych klientów, zapewniając, że dostępność produktów spełnia popyt na portfolio marek Beko plc.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy