Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Dwie Nagrody Dla Prologis na Gali Eurobuild Awards 2016
  •   

13 grudnia 2016   Marta Tęsiorowska
Dwie Nagrody Dla Prologis na Gali Eurobuild Awards 2016 Prologis zwycięzcą kategorii „Magazynowy Deweloper Roku w CEE” oraz „Najlepszy Manager Nieruchomości Magazynowych Roku w Polsce”
 

Prologis odniósł dwa prestiżowe zwycięstwa podczas konkursu Eurobuild CEE Awards 2016. Prologis otrzymał dwie nagrody: „Magazynowy Deweloper Roku w CEE” oraz „Najlepszy Manager Nieruchomości Magazynowych Roku w Polsce. Wyróżnienia zostały wręczone podczas gali Eurobuild Awards, która odbyła się 6 grudnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 900 specjalistów rynku nieruchomości z całej Europy oraz z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

W konkursie Eurobuild Awards wybrano najlepsze firmy roku 2016, a także najlepsze projekty ukończone bądź rozpoczęte między październikiem 2015 roku a wrześniem 2016 roku. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: Całokształt Osiągnięć Życiowych, Nagrody Jury, Nagrody Najemców oraz Nagrody Publiczności.W kategorii nagród przyznawanych przez jury, Prologis zdobył tytuł „Magazynowy Deweloper Roku w CEE”.

Rok 2016 był dla Prologis w regionie CEE najbardziej aktywnym od 2008 roku. Spółka rozpoczęła 18 projektów o łącznej powierzchni 331 000 metrów kwadratowych na kluczowych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym osiem budynków spekulacyjnych. Każdy nowy obiekt został poddany certyfikacji BREEAM.

„To był bardzo pracowity rok dla Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej, gdyż byliśmy jedynym deweloperem, który rozpoczął inwestycje we wszystkich czterech krajach regionu” – powiedział Martin Polak, senior vice president i szef regionalny Prologis CEE. „Osiągnęliśmy 95 procentowy współczynnik zajętości portfolio oraz wskaźnik utrzymania klienta przekraczający 80 procent. Jesteśmy dumni z nagrody, którą przyznano nam za tempo i jakość naszej pracy oraz za przejrzystość prowadzonej przez nas działalności. Są to dla nas fundamentalne czynniki budowania trwałych relacji z klientami."

W kategorii nagród przyznawanych przez najemców, Prologis zdobył tytuł „Najlepszy Manager Nieruchomości Magazynowych Roku w Polsce”. Nagrodę odebrała Marta Kostyk, property manager Prologis na Dolnym Śląsku.

„Wysoka jakość zarządzania nieruchomościami jest na czele listy naszych priorytetów i stanowi dla Prologis klucz do sukcesu w regionie” – powiedziała Renata Michalczyk, dyrektor, szef działu property management Prologisna Polskę. „Jesteśmy szczególnie dumni z pracy zespołowej, która stoi za tą nagrodą oraz z tego, że jest to nagroda od naszych klientów będących dla nas najważniejszymi jurorami oceniającymi naszą pracę”.

Działając aktywnie w czterech krajach w CEE z portfolio 4,4 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na30 września 2016 r.).

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.