Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

ZF rusza z budową w Częstochowie
  •   

13 czerwca 2018   Witold Zygmunt
ZF rusza z budową w Częstochowie ZF rozszerza swoją działalność produkcyjną i inżynieryjną w Polsce w zakresie zaawansowanych elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Koncern właśnie rozpoczął budowę nowego zakładu produkcyjnego i biurowca w Częstochowie.
 

Budowa nowego oddziału na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na częstochowskich Skorkach rozpoczęła się od symbolicznego wbicia łopaty we wtorek 5 czerwca. Całość ma być gotowa w przyszłym roku.

 

- Nowy zakład będzie produkował elementy elektroniczne dla przemysłu motoryzacyjnego, a w szczególności nowej generacji kamery samochodowe. Ich kolejne generacje będą użyte jako element budowy samochodów autonomicznych, których pojawienie się w naszej rzeczywistości jest określane mianem zmiany cywilizacyjnej – mówił dyrektor Zakładu Produkcji Samochodowych Poduszek Powietrznych ZF Artur Ogiński.

 

Nowa hala produkcyjna o powierzchni 10 tys. m kw. da pracę ponad 300 osobom. Centrum inżynierii elektronicznej będzie wspomagać dalszy rozwój sektora przemysłu elektronicznego. W tej samej lokalizacji powstanie również biurowiec Centrum Usług Biznesowych, które zatrudni kolejnych 240 osób.

 

Budowa nowego zakładu i biurowca to jeden z elementów odpowiedzi ZF na rosnące zapotrzebowanie europejskiego rynku. Obecnie koncern zatrudnia w Polsce 8 000 pracowników, z czego około 6 300 pracuje przy produkcji i w dziale administracji zakładów w Częstochowie. Oddział ten jest również odpowiedzialny za produkcję modułów poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa. Nowy zakład produkcyjny ZF Global Electronics ma zostać uruchomiony do końca 2019 r.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.