Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Rusak współpracuje z niemieckim gigantem
  •   

13 września 2018   Kinga Wiśniewska
Rusak współpracuje z niemieckim gigantem Grupa Heraeus, globalna firma działająca w segmencie metali szlachetnych, materiałów medycznych, czujników, szkła kwarcowego i zastosowań specjalnych dołączyła do grona klientów Rusak Business Services.
 

W ramach współpracy Rusak Business Services jest odpowiedzialny za kluczowe procesy celne klienta takie jak: eksporty do Rosji, kompleksowe przygotowanie dokumentów: deklaracje eksportowe, świadectwa pochodzenia, CMR (ze specyfikacją), karnety TIR (ze specyfikacją).

 

- Cieszymy się, że firma z tak ugruntowaną pozycją na rynkach światowych, jak Heraeus zaufała nam i dołączyła do grona naszych klientów, powierzając naszej Agencji, między innymi prowadzenie bardzo wymagających ze względu na wielopozycyjne faktury, z bardzo różnorodnym towarem, eksportów do Rosji – mówi Tomasz Rusak, prezes Zarządu Rusak Business Services.

 

Grupa Heraeus to wiodąca na świecie grupa technologiczna. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Hanau w Niemczech. Założone w 1851 r. przedsiębiorstwo, jest rodzinną spółką portfelową, która łączy firmy z różnych sektorów, m.in. ochrony środowiska, energii, elektroniki, zdrowia, mobilności i rozwiązań przemysłowych. Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi.

 

(Rusak Business Services)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.