5 lat dla Isuzu

5 lat dla Isuzu

Isuzu Automotive Polska wprowadziło dla swojego pick-upa D-Max aż pięcioletnią gwarancję z limitem 150 000 kilometrów wraz z assistance. Gwarancja stanowi kontynuację fabrycznej ochrony, która obejmuje trzy lata, z zastrzeżeniem limitu przebiegu 100 000 kilometrów

Gwarancja stanowi kontynuację fabrycznej ochrony, która obejmuje trzy lata, z zastrzeżeniem limitu przebiegu 100 000 kilometrów. Propozycja Isuzu obejmuje główne elementy układu napędowego: silnik, skrzynię biegów, skrzynię rozdzielczą, mosty i wały napędowe. Udzielana jest na nowe samochody sprzedawane przez autoryzowanych dealerów Isuzu Automotive Polska, z wyłączeniem pojazdów przebudowywanych, a także przeznaczonych do eksploatacji lub eksploatowanych w warunkach specjalnych. Aby skorzystać z gwarancji, auta należy serwisować w ASO.

Isuzu D-Max to pick up dostępny w trzech wersjach kabiny – krótkiej, przedłużonej i podwójnej, dwóch opcjach napędu: 2WD (napęd na tył) oraz 4WD (napęd na obie osie). Ładowność wynosi od 1141 do 1320 kg. Do wyboru są dwa silniki wysokoprężne w technologii common rail.

Poleć ten artykuł:

Polecamy