7R Park Kielce rozbudowany

7R Park Kielce rozbudowany

7R, deweloper wysokiej jakości magazynów rozbudował 7R Park Kielce. Dotychczasowy najemca – spółka myBOX Logistics najmuje dodatkową powierzchnię i tym samym zajmie w projekcie łącznie ponad 30 800 mkw.

7R Park Kielce to wysokiej klasy park magazynowy spełniający najwyższe standardy techniczne. W pierwszym etapie powstały dwie hale o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw. Obecnie zakończyła się rozbudowa hali nr 2. o kolejne blisko 32 tys. mkw. Powierzchnia kompleksu po rozbudowie wyniesie ponad 72 tys. mkw.

Główny najemca kompleksu, firma myBOX Logistics (spółka należy do grupy Marketing Investment Group właściciela i dystrybutora takich marek, jak: JD Sport, Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis, New Era, Ellesse czy Umbro) zdecydowała się na wynajęcie kolejnej powierzchni w rozbudowywanej hali. Zajmie w niej już ponad 30 800 mkw.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z 7R i cieszymy się, że mogliśmy wynająć kolejną powierzchnię magazynową w 7R Park Kielce. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów i zwiększyć naszą skuteczność w realizacji zadań logistycznych. Jestem przekonany, że współpraca z 7R przyczyni się do dalszego rozwoju naszego biznesu – mówi Dariusz Maj, Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego, myBOX Logistics.

– Relacje z naszymi najemcami są dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że spółka myBOX Logistics zdecydowała się na rozszerzenie działalności w naszym parku – mamy nadzieję, że to nie ich ostatnie słowo i życzymy dalszych sukcesów – mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director 7R i dodaje: – 7R Park Kielce dzięki swojemu położeniu oraz elastycznym możliwościom aranżacji powierzchni, jest doskonałą lokacją zarówno dla działalności magazynowej jak i prowadzenia dla operacji logistycznych.

7R Park Kielce zlokalizowany jest w Chęcinach, zaledwie 13 km od centrum Kielc, a także w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 762 oraz trasy ekspresowej S7 (węzeł Kielce Południe). Położenie i dostęp do kluczowej infrastruktury drogowej zapewnia też szybkie połączenie z lotniskiem im. Jana Pawła II w Krakowie, zapewniając zarówno obecnym, jak i przyszłym najemcom kompleksową bazę kanałów logistycznych i transportowych.

Na terenie parku postały domki dla owadów, deweloper zadbał też o zieleń. Kompleks będzie posiadał ekologiczny certyfikat BREEAM. Generalnym wykonawcą całego kompleksu jest firma Kajima Poland.

Poleć ten artykuł:

Polecamy