Citroën Berlingo

Citroën Berlingo

Kilka tygodni temu zapowiadaliśmy krótką prezentację poszczególnych aut z segmentu kombivanów. W pierwszym odcinku przedstawiamy Citroëna Berlingo.- Citroën Berlingo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem klientów od 1996 roku. Model ten stał się

– Citroën Berlingo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem klientów od 1996 roku. Model ten stał się bestsellerem dzięki swojej wielofunkcyjności – dostosowuje się on do potrzeb swoich użytkowników. Najnowsza generacja Berlingo zaskakuje praktycznymi rozwiązaniami- na polskim rynku dostępna jest już jej wersja XTR z systemem Grip Control – mówi Jerzy Prządka, dyrektor ds. PR w Citroën Polska.
Kombivan spod znaku Citroëna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, a szczególnie małych i średnich przedsiębiorstw. – Jego niewątpliwym atutem jest dobra relacja korzyści oferowanych przez ten model do jego ceny. Berlingo oferuje użytkownikom pięć miejsc, a jednocześnie bardzo pojemny bagażnik. W ten sposób łączy on w sobie funkcjonalność lekkiego samochodu dostawczego z wygodą samochodu rodzinnego – dodaje Prządka.
Berlingo ma swojego „bliźniaka” – Peugeota Partnera. – Różnice pomiędzy tymi dwoma pojazdami są niewielkie – oba modele produkowane są przez ten sam koncern, a rozbieżności występują głównie na poziomie konfiguracji gamy – podsumowuje J. Prządka.

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy