DataConsult wzmocniona przez nowego Członka Zarządu

DataConsult wzmocniona przez nowego Członka Zarządu

Jeden z największych producentów systemów do zarządzania logistyką magazynową spółka DataConsult z Krakowa wzmacnia swoje szeregi.

Od marca 2018 roku funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki objął Wojciech Salwiński – doświadczony menedżer, który wcześniej był m.in. Dyrektorem...

„Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować umowę z Wojciechem Salwińskim, który wzmocni nasz potencjał sprzedażowy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym” – mówi Prezes Zarządu spółki DataConsult Ryszard Pytel.

Głównym zadaniem nowego Wiceprezesa będzie przebudowa działu sprzedaży i wsparcie posprzedażowe Klienta, tak aby dopasować się do zmieniającego się rynku, wzmocnienie sprzedaży w dotychczasowym kanale, ale przede wszystkim uruchomienie sprzedaży w kanale partnerskim oraz na rynkach zagranicznych (angielskim i niemieckim).

„Coraz większe wymagania rynkowe oraz agresywnie zmieniające się otoczenie, a przede wszystkim konkurencja, która stawia przed firmami coraz większe wymagania powoduje, że proces logistyczny musi być szybki i ułatwiać prowadzenie biznesu. Nasz produkt jest przede wszystkim dojrzały, ale także elastyczny i konfigurowalny. Plasujemy się w ścisłej czołówce w obszarze produkcji oprogramowania specjalistycznego WMS, ale także doradztwa w obszarze logistyki” – mówi Wojciech Salwiński.

Spółka posiada zrealizowane projekty i doświadczenie za granicą, m.in. w Niemczech. Dostarcza kompletną wiedzę logistyczną i rozwiązuje cele biznesowe z wykorzystaniem systemów informatycznych oraz automatyki. Sztandarowy produkt – rozwiązanie ExpertWMS® – jest dostępne w angielskiej i niemieckiej wersji językowej i na tym firma chce oprzeć swoją ekspansję zagraniczną.

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy