DSV Control Tower Logistics wybrał Unifaun TMS jako system zarządzania transportem

DSV Control Tower Logistics wybrał Unifaun TMS jako system zarządzania transportem

Unifaun wspólnie z DSV Control Tower Logistics stworzył idealne rozwiązanie dla zaawansowanego, dostosowanego do potrzeb zarządzania transportem, które pasuje zarówno do dużych, jak i małych konfiguracji. Rozwiązanie daje zarówno DSV Control Tower Logistics, jak i ich klientom możliwość rezerwacji, śledzenia, śledzenia i wprowadzania zmian w zależności od potrzeb w każdym rozwiązaniu łańcucha dostaw.

– Pracowaliśmy z wieloma różnymi systemami zarządzania transportem, ale moje doświadczenie z Unifaun polega na tym, że jest to produkt premium. Dzięki Unifaun otrzymujesz naprawdę dobry produkt, który jest bardzo połączony i zawsze aktualizowany o nowych przewoźników oraz wprowadzane przez nich zmiany – powiedział Frédh Segerblad, dyrektor generalny Control Tower Logistics w DSV – Global Transport and Logistics.

– Jest to dla nas ważne, że partner rozumie nasze potrzeby. Czasami mamy specjalne wymagania od naszych klientów i wielokrotnie rzucaliśmy wyzwanie systemowi. Unifaun zawsze rozumiał, jak działają nasi klienci na rynku i był w stanie wprowadzić niezbędne zmiany, które zwiększają wartość dodaną dla naszych klientów – kontynuuje Frédh Segerblad.

Więcej informacji o rozwiązaniu: https://www.unifaun.com/pl/2020/06/03/dsv-control-tower-logistics-needs-a-flexible-delivery-management-system/

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy