Gazem z SEAT-em

Gazem z SEAT-em

Do grona szerokiej gamy jednostek oferowanych przez SEAT-a zaopatrywanych benzyną oraz olejem napędowym dołącza 3 opcja zasilania – gaz LPG.

Polska posiada najmocniej rozpowszechnioną sieć dystrybucji i zasilania pojazdów gazem LPG. W związku z tym oraz stale rosnącymi wydatkami kierowców na przejechanie każdego kilometra SEAT wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Teraz przy zakupie nowego auta marki SEAT z silnikiem benzynowym z wtryskiem pośrednim można zamówić jako opcję instalacje gazową LPG firmy BRC. Instalacje tej marki są dedykowane niemal wszystkim modelom. Autem na gaz może być zarówno Ibiza, Ibiza SC jak również Ibiza ST.

Przywilej tańszego podróżowania nie ominął także Leona, a instalacja zagościć może także w modelach Altea oraz w jej większym rozmiarze – Altei XL. Instalacje przewidziane są dla silników MPI o pojemności 1,2 i 1,4 litra pojemności. Jako, że mamy do czynienia z oficjalną ofertą SEAT-a w Polsce, dlatego samochody z są objęte nadal 2-letnia gwarancją. Klient dzięki temu może być spokojny jeżeli chodzi o serwis i użytkownie samochodu jak i samej instalacji LPG. Gwarancją objęta jest również instalacja gazową LPG. SEAT-y z instalacją LPG już czekają u dealerów.

Kompleksowy koszt instalacji wraz z montażem wynosi niezależnie od modelu i jednostki napędowej 3790 zł co przy stale utrzymującej się różnicy w cenach paliwa oraz gazu LPG zwróci się już po około 17000 km.

Poleć ten artykuł:

Polecamy