Nowa usługa dla firm

Europ Assistance Polska oraz Donoria wprowadziły do swojej oferty pakiet ubezpieczeniowy wraz z usługami assistance. Obejmuje on ochroną zdarzenia w Polsce oraz całej Europie.

Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach: Basic, Plus oraz VIP Plus. Obejmują one bezpłatną pomoc w sytuacji wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu. Auto może być naprawiane na miejscu zdarzenia, sholowane do najbliższej stacji obsługi, przechowane na strzeżonym parkingu. Istnieje możliwość wynajmu samochodu zastępczego. Do dyspozycji potencjalnych klientów jest również całodobowa infolinia o tematyce motoryzacyjnej – można w niej uzyskać informacje na temat najbliższych serwisów, informacje o drogach, objazdach, natężeniu ruchu itp. Kierowcy, którym zabraknie paliwa liczyć mogą również na jego nieodpłatne dostarczenie.

– Według naszych doświadczeń wynajem pojazdów zastępczych cieszy się rosnącą popularnością. Biorąc pod uwagę nasze statystyki z ostatnich trzech miesięcy, wykorzystanie pojazdów zastępczych wzrosło o 58% w porównaniu do tego samego okresu dwa lata wcześniej. Przygotowując program ubezpieczeniowy dla flot, gdzie samochód jest narzędziem pracy, takiej usługi nie mogło więc zabrakną – mówi Joanna Nadzikiewicz, dyrektor handlowy Europ Assistance Polska

Wariant Plus oraz VIP Plus rozszerzone zostały o dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie w hotelu, organizację i pokrycie kosztów powrotu do miejsca zamieszkania, a także transport do docelowego miejsca podróży. Centrum alarmowe zorganizuje w tym celu bilety autobusowe lub kolejowe, pokrywając koszty podróży I klasą. Klienci posiadający wariant VIP Plus otrzymają również dostęp do usług concierge, czyli nieodpłatnej organizacji na życzenie klienta świadczeń takich jak np. zakup biletów na wydarzenia kulturalne lub imprezy sportowe, zakup i dostarczenie prezentów, organizacja wizyty u fryzjera itp.

Poleć ten artykuł:

Polecamy