Nowe auta grupy Polsat

Nowe auta grupy Polsat

70 samochodów Fiat Ducato nabyła spółka Plus Flota, operator flotowy Grupy Polsat. Furgony trafią do spółki Alledo, jednej z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych firm w zakresie instalacji fotowoltaiki w Polsce.

Od stycznia tego roku Alledo należy do Grupy Polsat, a od lipca pod marką Esoleo oferuje instalację paneli słonecznych u klientów biznesowych i indywidualnych. I właśnie taki branding zostanie wykonany na wszystkich samochodach dostawczych Ducato, które będą służyły ekipom instalacyjnym i gwarancyjnym do celów montażowo-serwisowych.

70 samochodów

W ostatnich latach w Polsce obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii i rosnącą liczbę instalacji fotowoltaicznych. Przyczyniają się do tego podwyżki cen prądu, dostępne programy pomocowe, a także coraz większa świadomość konsumentów w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Firma Esoleo oferuje sześć prostych kroków do samodzielnej produkcji prądu z energii słonecznej. Kroki te obejmują bezpłatny audyt, umowę i finansowanie, szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej, dotację i ulgę podatkową oraz opiekę serwisową i gwarancję na lata.

W realizacji tych kroków pomoże 70 samochodów Fiat Ducato Maxi Furgon L4H2 o DMC 3.5 t i rozstawie osi wynoszącym 4035 mm, napędzanych przystosowanymi do pracy pod dużym obciążeniem silnikami 2.3 MultiJet2 o mocy 140 KM. Za realizację sprzedaży odpowiada warszawski Dealer Carserwis, a zabudowę wykonuje firma Modesto – MobilCar.

Pierwsze 20 egzemplarzy Ducato trafiło do spółki Esoleo już we wrześniu br., kolejne jeszcze w tym miesiącu wyjadą do zabudowy, a pozostałe zostaną wydane do końca tego roku. O wyborze Ducato zdecydowały wartości użytkowe, w tym pojemność ładunkowa do 17 metrów sześciennych, ładowność do 2,2 tony i przeszło 2 tysiące możliwych konfiguracji, najniższe w kategorii koszty utrzymania i optymalny TCO oraz jakość sieci dealerskiej i serwisowej Fiat Professional.

Wkrótce E-Ducato

Wkrótce do gamy dołączy przełomowy E-Ducato, w pełni elektryczny samochód dostawczy z dwoma konfiguracjami akumulatorów: trzymodułową o mocy 47 kWh i zasięgu do 220 km lub pięciomodułową o mocy 79 kWh i zasięgu do 360 km.

Poleć ten artykuł:

Polecamy