Ranking warsztatów

Kilka miesięcy temu wystartował nowy portal motoryzacyjny www.RankingWarsztatow.pl. Dysponuje on bazą ponad 30 000 punktów usługowych w całej Polsce – warsztatów samochodowych, punktów wulkanizacyjnych, blacharskich oraz myjni, wraz z ocenami na ich temat internautów.

– Użytkownik może wybrać najlepiej oceniany warsztat o określonej specjalności. Sprawdzi też na mapce sposób dojazdu na miejsce. To ogromna oszczędność czasu i minimalizacja ryzyka – wyjaśnia Paweł Dąbrowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Satori Internet Group.

Żeby odnaleźć potrzebne informacje, wystarczy wejść na stronę www.RankingWarsztatów.pl, wskazać miejsce Polski, które nas interesuje i natychmiast na ekranie pojawią się adresy warsztatów w najbliższej okolicy. Znajdziemy także krótkie opisy każdego z nich oraz mapkę z dokładnym dojazdem do każdego z punktów.

Każda osoba wchodząca na stronę, może przyznać wybranemu warsztatowi klucze, od jednego do pięciu. Po ich ilości przy danym wpisie pozostali użytkownicy będą mogli łatwo zorientować się, jak oceniane są usługi poszczególnych mechaników. Jest też sposób na ukaranie fachowca, który nie spełnił naszych oczekiwań. Portal oferuje także usługę prowadzenia historii napraw pojazdu online. W specjalnej, elektronicznej książce serwisowej gromadzić można informacje na temat każdej naprawy wykonywanej przez warsztaty znajdujące się w bazie danych portalu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy