Seifert Polska otworzył oddział pod Wrocławiem

Seifert Polska otworzył oddział pod Wrocławiem

Firma Seifert Polska poszerzyła swoją ofertę magazynową o kolejną lokalizację. Nowoczesne centrum logistyczne, o powierzchni ponad 3000 m2, powstało z myślą o magazynowaniu artykułów dekoracyjnych i ma wpłynąć na wzrost zatrudnienia w tym regionie.

Magazyn położony w Bielanach Wrocławskich to kolejny po Mysłowicach, Będzinie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie oddział Seifert Polska. Lokalizacja ta będzie obsługiwała klientów produkujących artykuły wyposażenia wnętrz. Stanowisko dyrektora oddziału objęła pochodząca z Francji Michèle Christine Panek, która ostatnich kilka lat kierowała zespołem sprzedaży w firmie z branży TSL.

 

– Wielkość potoku towarowego w tej części Polski podlega znacznej transformacji. W ostatnich latach mocno rozwinęła się również infrastruktura kolejowa, co wpłynęło na decyzję o poszerzeniu naszej działalności w tym rejonie – mówi Michèle Panek. – Sąsiedztwo dużego miasta generuje zwiększone zapotrzebowanie konsumentów na tego typu usługi.

 

Podwrocławskie centrum logistyczne ma dla Seifert Polska duże znaczenie w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. W najbliższych miesiącach planowane jest zwiększenie zatrudnienia wyspecjalizowanej kadry i rozwój obiektu pod kątem infrastruktury.

 

Seifert Polska to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Poleć ten artykuł:

Polecamy