Shell Card Online

Shell Card Online

Korzystanie z platformy wspomagającej zarządzanie flotą samochodową jest atrybutem menedżerów, którzy idą z duchem czasu i kibicują łatwiejszym rozwiązaniomszukają rozwiązań szytych na miarę.

Administrowanie kart paliwowych w firmie nie musi być problematyczne. Korzystając z platformy, posiadacze karty euroShell w przejrzysty sposób są w stanie samodzielnie zarządzać zasobami paliwowymi.Dostępna na stronie www.shell.pl aplikacja online, po dokonaniu jednorazowej rejestracji, pozwala przez 24 godziny na dobę efektywnie kontrolować karty flotowe w tym: zamawiać nowe, blokować lub wymieniać skradzione. Na życzenie Klienta platforma generuje szczegółowe zestawienia dotyczące dokonanych transakcji, zużycia paliwa oraz podsumowuje zafakturowane wydatki. Dodatkowo, raporty e-mail umożliwiają użytkownikowi zapoznanie się z kosztami eksploatacyjnymi pojazdu na przestrzeni miesiąca, kwartału lub roku. Aplikacja pozwala na stały dostęp do wiadomości dostosowanych do indywidualnych potrzeb, pokazując jednocześnie zestawienia transakcji spełniających lub przekraczających wybrane kryteria.

Dzięki specjalnym alertom ostrzegawczym, klient jest w stanie samodzielnie zapobiegać nieuczciwym praktykom poprzez uzyskanie informacji o rodzajach i liczbie zakupów (wraz z datą, godziną, lokalizacją oraz numerami rejestracyjnymi pojazdów). Użytkownicy aplikacji za pomocą funkcji „Lokalizator stacji” mogą znaleźć online najbliższą stację Shell, wydrukować trasę lub wyeksportować dane GPS do systemu nawigacji w pojeździe, a następnie uzupełnić niedobór paliwa z wykorzystaniem karty euroShell. Aplikacja na bieżąco aktualizuje zestawienie cen paliw Shell w całej Europie, aby użytkownicy mieli pełną świadomość rynkową.

Poleć ten artykuł:

Polecamy