Tkaczyk szefem działu floty i marketingu SEAT-a

Tkaczyk szefem działu floty i marketingu SEAT-a

Krzysztof Tkaczyk (39 l.) został mianowany na stanowisko zastępcy dyrektora ds. sprzedaży flotowej i marketingu w firmie Iberia Motor Company S.A., która jest generalnym importerem SEAT-a w Polsce.

Głównym zadaniem na nowym stanowisku będzie przygotowanie strategii w obszarze sprzedaży dla firm, współpraca z głównymi partnerami (firmy CFM, instytucje finansowe) oraz kluczowymi klientami. Zadba również o rozwój sprzedaży flotowej w sieci dealerskiej SEAT-a w Polsce. Tkaczyk rozpoczął pracę w Grupie Iberia Motor Capital Group (IMCG) w 2005 roku. Przez ostatnie 5 lat pełnił funkcję Marketing Managera, a następnie zastępcy dyrektora ds. marketingu. Wcześniej pracował jako Project Manager w dziale rozwoju.

Jego główne doświadczenia zawodowe związane są z marketingiem i trwają już 17 lat, czyli początku swojej kariery zawodowej. W motoryzacji pracuje od blisko 13 lat.Krzysztof z wykształcenia jest ekonomistą – uzyskał tytuł magistra na wydziale ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnym czasie aktywnie uprawia sporty, pasjonuje się wyścigami i rajdami samochodowymi, kocha kino oraz muzykę.

Poleć ten artykuł:

Polecamy