Transfer do Savills

Transfer do Savills

Firma doradcza Savills ma nowego dyrektora w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych. Stanowisko to objął Adam Majchrzak, doświadczony ekspert branży logistycznej.

Adam Majchrzak będzie odpowiadał za rozwój linii biznesowej Industrial Services Hub

Adam Majchrzak będzie odpowiadał za rozwój linii biznesowej Industrial Services Hub, platformy kompleksowych usług dla najemców, inwestorów i deweloperów, kierowanej przez Katarzynę Pyś-Fabiańczyk i Johna Palmera. Do zadań Adama należeć będzie m.in. pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz doboru właściwej nieruchomości do optymalizacji łańcucha dostaw. W tym celu Adam wykorzysta swoje ponad 25-letnie doświadczenie operacyjne i sprzedażowe zdobyte w czołowych firmach z branży logistycznej.


Przed dołączeniem do Savills, Adam odpowiadał za rozwój biznesu w firmie DHL Supply Chain, będącej światowym liderem wśród dostawców logistyki kontraktowej. Wcześniej przez blisko osiem lat był związany z wiodącym graczem na polskim rynku logistycznym firmą Raben Logistics Polska, będąc odpowiedzialnym za pozyskiwanie strategicznych projektów logistycznych i transportowych. W trakcie swojej kariery pracował również w Wincanton Polska, Rhenus oraz spółce PEKAES, a także z ramienia firmy Raben Management Services pomagał budować rynek profesjonalnych usług logistycznych na Ukrainie oraz w krajach nadbałtyckich. Jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.


Niezmiernie miło mi powitać Adama w Savills. Cieszę się, że nasze kompetencje w obszarze logistyki wzmacnia tak doświadczony ekspert, który zna tę branżę od podszewki, przechodząc drogę od spedytora do dyrektora i którego cechują nieskończone pokłady pozytywnej energii. Zgodnie z obraną strategią, kontynuujemy rozwój usług dla sektora nieruchomości magazynowych, a do naszego działu już wkrótce dołączą nowe osoby – mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektorka Industrial Services Hub w Savills.

Poleć ten artykuł:

Polecamy